Acer H6546Ki

Tip
Značka: Acer
21 870 Kč –9 %
Acer H6546KidlpJmkDhccnEP
21 870 Kč –9 % 19 900 Kč 16 446,28 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Vysoký světelný výkon, full HD rozlišení!

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Bohaté barvy a vynikající kvalita obrazu pro vaše domácí kino

Vítejte ve svém domácím kině! Acer H6546Ki je dokonalý projektor pro domácí kino s nativním Full HD rozlišením a neuvěřitelnou svítivostí 5 200 ANSI lumenů, který zapůsobí i v místnostech, které nejsou úplně tmavé. Díky automatické korekci lichoběžníkového zkreslení je obraz vyrovnán během několika sekund a vašemu zážitku z domácího kina nic nebrání. Díky bezdrátové projekci můžete říct konec zamotaným kabelům a promítat obsah bezdrátově ze smartphonu nebo notebooku. Režim Acer Football umožňuje ještě bohatší barvy při sportovních zážitcích a završuje zážitek z domácího kina.

  • Světelná technologie: 245 Watt Philips UHP
  • Rozlišení: 1080p Full HD (1 920 x 1 080 px)
  • Jas: 5 200 (typický), 4 160 (ECO) ANSI lumenů
  • Kontrast: 10 000:1
  • Maximální životnost (h): 5 000 (standardní), 10 000 (eko), 12 000 (ExtremeEco) hodin

 

Skrytý design dongle

Design Acer Hidden Port: Acer Hidden Port umožňuje integraci kompatibilního bezdrátového adaptéru bez externích omezení. Adaptér je hladce integrován do krytu a zachovává si elegantní design bez rohů a hran.

 

Automatické vypnutí

Funkce Auto Shutdown automaticky vypne projektor Acer, pokud po předem nastavené době není přijat žádný vstupní signál. Tuto funkci lze individuálně nastavit prostřednictvím nabídky a pomáhá šetřit elektřinu a hodiny provozu lampy.

 

Kompenzace barvy stěny

Wall-ColorCompensation: Nejlepší kvalita obrazu umožňuje korekci barev stěn na barevných promítacích plochách, jako jsou tabule a tapety. 5 optimalizovaných barev stěn lze snadno a bez dalšího nastavování kompenzovat prostřednictvím nabídky pro nejlepší kvalitu obrazu.

 

Acer fotbalový režim

Přeneste si stadion domů s režimem Acer Soccer Mode. Režim automaticky upravuje jas, sytost a ostrost obrazu a také hodnoty gama, takže barvy pleti jsou promítány ještě realističtěji a zelené tóny jsou promítány ještě živěji. Ideální pro fotbalové fanoušky a sportovní nadšence.

 

Acer LumiSense

Technologie AcerLumiSense využívá senzor okolního světla k detekci jasu v projekčním prostředí a optimálně podle toho upravuje jas a sytost barev. Kromě toho AcerLumiSense také analyzuje promítaný obraz a dynamicky optimalizuje kvalitu zobrazeného obrazu.

 

Bluelight Shield

BluelightShield umožňuje uživatelům snížit úrovně modrého světla, aby se snížily negativní účinky vystavení modrému světlu. V projektoru jsou tři úrovně filtrování, vhodné pro různé scénáře. Každá fáze také obsahuje dynamický mechanismus, který optimalizuje úroveň modrého světla v závislosti na obsahu. BluelightShield dokáže snížit až o 30 % modré světlo a chránit vaše oči.

 

Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení

Díky automatické vertikální lichoběžníkové korekci (lichoběžníkové zkreslení) projektor Acer automaticky kompenzuje lichoběžníkové zkreslení, pokud není nastaven přesně svisle a promítá pravoúhlý obraz.

 

Automatická korekce montáže na strop

Automatická korekce montáže na strop: Integrovaný gravitační senzor v projektoru Acer rozpozná, kdy byl projektor namontován nad strop, a automaticky otočí projekci o 180° bez dalších nastavení v nabídce.

 

Napájení střídavým proudem zapnuto

Díky funkci AC PowerOn je projektor schopen se automaticky zapnout, jakmile je projektor napájen. Projektor již nemusíte zapínat samostatně, ale můžete jej spustit přímo, například zapnutím napájení v zasedací místnosti.

 

Certifikováno ISF

Kalibraci podle ISFccc (Imaging Science Foundation) mohou provádět speciálně vyškolení technici. Ve 2 speciálních režimech vám tato kalibrace nabízí naprosto dokonalý obraz pro světelné podmínky panující ve vašem domácím kině.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Domácí kino - Vysoký světelný výkon
Technologie: DLP
Rozlišení: 1920x1080 (full HD)
Formát: 16:9
Typ optiky: N (normální)
Světelný výkon - třída: 5100-6000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 10000:1
PLU: 4711121192142
Projekční poměr_min: 1.48
Projekční poměr_max: 1.62
Hlučnost (min): 27dB
Hlučnost (max): 29dB
Objektiv: zoom
Repro: ANO
Hmotnost: 2.9 kg
LAN:
WIFI:
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 0x
3D kompatibilita: ANO
Korekce V: ANO
Korekce H: NE
Lens shift: NE
Záruka projektor: 24 měsíců
Záruka lampa: neuvedeno
Životnost lampy (normal): 5000 h
Životnost lampy (eko): 12000 h
t_ratio_min: 1.48
t_ratio_max: 1.62
Světelný výkon: 5200 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: