BenQ MH733

Značka: BenQ
22 999 Kč 19 007,44 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Full HD síťový projektor BenQ MH733 pro firemní účely s jasem 4000 lm

Vynikající kvalita obrazu


Jasný a ostrý obraz v jakémkoli okolním prostředí

Vysoký jas 4 000 lumenů projektoru MH733 umožňuje přednášejícím a účastníkům provádět prezentace v příjemně osvětlených středně velkých konferenčních místnostech s bezkonkurenčními možnostmi diskuze, spolupráce, zapisování poznámek a interakce za účelem zajištění maximálně produktivních schůzek. Vysoký jas je zárukou profesionální kvality obrazu splňujícího přísné firemní standardy.

Full HD rozlišení poskytující ostrý obraz a větší hustotu obsahu

S nativním Full HD rozlišením (1920 x 1080) v širokoúhlém formátu 16 : 9 nabízí projektor MH733 snadnou čitelnost obsahu s mimořádnou ostrostí a vylepšené zobrazovací schopnosti pro profesionální prezentace.

Pohodlná a různorodá univerzálnost prezentací


USB čtečka pro prezentace bez použití PC

USB port typu A na projektoru MH733, který podporuje celou řadu souborů včetně souborů JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel a PowerPoint, umožňuje přednášejícím snadno promítat snímky nebo dokumenty přímo bez potřeby notebooku.

Snadné prezentace přes síť prostřednictvím aplikace QCast

Když je MH733 nainstalován v síti LAN, umožňuje v kombinaci s aplikací QCast snadnou prezentaci z počítačů nebo chytrých zařízení. Aplikace QCast pomáhá uživatelům přímo promítat fotografie a celou řadu souborů včetně souborů PowerPoint, Word, Excel a PDF z počítačů nebo chytrých zařízení na velkou projekční plochu. Aplikace QCast navíc nabízí další užitečné funkce, které zvyšují celkovou efektivitu a pohodlí při firemních jednáních.

Snadné bezdrátové prezentace s volitelným WDRT8192

Projektor MH733 je vybaven připraveností na WiFi a umožňuje tak pohodlnou bezdrátovou projekci pomocí aplikace QCast App z počítače nebo mobilních zařízení, a to jednoduchým připojením bezdrátového USB modulu* na konkrétní port na zadní straně projektoru, který je nazvaný „WIRELESS DONGLE“.

*bezdrátový USB modul WDRT8192 je součástí volitelného příslušenství

Prezentujte bezdrátově z jakéhokoliv počítače nebo chytrého zařízení

Aplikace QCast nabízí uživatelům několik možností bezdrátové projekce: může zrcadlit obsah displeje počítače nebo rozšířit jeho displej pro sdílení informací při současném zachování soukromí jiných informací. Projektor MH733 umožňuje chytrým zařízením zobrazovat bezdrátově statické fotografie nebo dokumenty včetně souborů aplikací PowerPoint, Word, Excel a PDF. U zařízení s operačním systémem Android 5.0 nebo vyšším mohou uživatelé zrcadlit obsah displeje na velkém plátně.

Rozdělení projekční plochy a efektivní průběh schůzek

MH733 podporuje projekci až ze čtyř různých počítačů nebo chytrých zařízení pomocí aplikace QCast, což umožňuje efektivní sdílení většího počtu nápadů. Aplikace QCast má mimořádně uživatelsky přívětivé rozhraní, takže organizátor zasedání může řídit přístup k bezdrátové prezentaci ze strany ostatních přednášejících a přiřazovat zobrazovací pozice tak, aby byl zajištěn jeho hladký a efektivní průběh.

Živé připojení k internetu pomocí aplikace QCast

Na rozdíl od konvenčních síťových projektorů, které během bezdrátových prezentací nemohou snadno přistupovat k internetu, aplikace QCast nabízí uživatelům projektoru MH733 flexibilní připojení k internetu prostřednictvím externí internetové konfigurace. Přednášející mohou procházet internet, když je potřeba vyhledávat a sdílet informace.

Šikovná funkce dálkového ovládání

Aplikace QCast nabízí také pohodlnou funkci dálkového ovládání se snadno čitelnými tlačítky pro ovládání projektoru, pokud je namontován na stropě nebo pokud není k dispozici dálkový ovladač.

Výkonná flexibilita pro efektivní nastavení


Pokročilá kalibrace obrazu pro dosažení ideální projekce

Projektor MH733 umožňuje dvourozměrnou korekci lichoběžníkového zkreslení v rozsahu ±30 stupňů v rámci vodorovné a ±20 stupňů v rámci svislé osy, aby byl eliminován lichoběžníkový efekt, když je projektor nainstalován mimo střed. Technici provádějící instalaci mohou pomocí funkce korekce zkreslení v rozích (Corner Fit) upravit každý roh nezávisle pro dosažení perfektně vyrovnaného obrazu.

Široká podpora ovládání přes LAN a kompatibilita se systémy


Kompatibilita s ovládacími systémy

MH733 je široce kompatibilní s předními systémy pro ovládání projektorů včetně Crestron, AMX, PJ Link a Extron IP Link, které umožňují ovládání přes síť LAN, což usnadňuje integraci projektoru do firemních síťových infrastruktur. MH733 také podporuje RS-232 pro spolehlivé vzdálené instalace ve vzdálenosti až 15 metrů, pokud není k dispozici infrastruktura LAN.

Centralizované ovládání více projektorů pomocí softwaru BenQ MDA

Software Multiple Display Administrator (MDA) od společnosti BenQ umožňuje efektivní centralizovanou správu několika projektorů, včetně automatizovaných postupů při otevírání a zavírání veřejných prostor, dálkově ovládaného zapínání a vypínání a plánování pro instituce a firmy.

Přímé ovládání projektoru (1:1) přes webový prohlížeč

MH733 přichází s jednoduchým nastavením, které umožňuje IT manažerům, aby pohodlně na dálku ovládali libovolný konkrétní projektor přes webový prohlížeč, aniž by museli fyzicky navštívit zasedací místnost, což jim zaručuje úsporu času i práce.

Trvale vysoká efektivita a jednodušší údržba ve firemním prostředí


Režim LampSave

Menší počet výměn lampy a zásahů údržby znamená celkové nižší provozní náklady. Režim LampSave dynamicky upravuje výkon lampy podle zobrazeného obsahu a prodlužuje tak životnost lampy až o 50 % ve srovnání s normálním režimem.

DLP® projektory BenQ


Perfektní dlouhodobá kvalita obrazu díky technologii projekce DLP

Digital Light Processing (DLP), oceněná v roce 2015 cenou Academy Award of Merit (soška Oscar®), je přední projekční technologie používaná v 90 % digitálních kin po celém světě a 100 % kin IMAX. Protože DLP s více než 50% podílem dominuje světovému trhu projektorů, je dnes společnost BenQ nejlépe se prodávající značkou DLP projektorů

Dlouhodobá kvalita obrazu

DLP projektory BenQ, vysoce ceněné za vysoký kontrast nejlepší ve své kategorii produkují nejvýrazněji definovanou ostrost pro křišťálově čisté detaily a čitelný text maximalizací poměru plnění jednotlivých pixelů a využitím exkluzivní technologie BenQ SmartEco™.

Jemné detaily ostré jako břitva

DLP projektory BenQ, vysoce ceněné za vysoký kontrast nejlepší ve své kategorii, rovněž produkují nejvýrazněji definovanou ostrost pro křišťálově čisté detaily a čitelný text maximalizací poměru plnění jednotlivých pixelů a využitím exkluzivní technologie BenQ SmartEco™.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Prezentace - Mobilní
Technologie: DLP
Rozlišení: 1920x1080 (full HD)
Formát: 16:9
Typ optiky: N (normální)
Světelný výkon - třída: 3100-4000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 16000:1
PLU: 11mh733
Projekční poměr_min: 1.15
Projekční poměr_max: 1.5
Hlučnost (min): 29dB
Hlučnost (max): 33dB
Objektiv: zoom
Repro: 10 W
Hmotnost: 2.5 kg
LAN: ANO
WIFI: volitelně
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 1x
3D kompatibilita: ANO
Korekce V: ANO
Korekce H:
Lens shift: NE
Záruka projektor: 36 měsíců
Záruka lampa: 12 měsíců
Životnost lampy (normal): 4000 h
Životnost lampy (eko): 15000 h
t_ratio_min: 1.15
t_ratio_max: 1.5
Světelný výkon: 4000 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: