Důkladné precizní vyčištění projektoru

Tip
2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Precizní vyčištění projektoru v servisním středisku Psáry (Středočeský kraj). Svoz dobře zabaleného projektoru a jeho zaslání k Vám je v ceně! 

Čistíme všechny druhy projektorů kompletním rozebráním celého zařízení. Kompletním vyčištěním projektoru se prodlužuje jeho životnost. Proto doporučujeme pravidelné čištění projektoru. Zlepšení světelného výkonu je po vyčištění, zejména u velmi znečištěného projektoru, po opětovném zapnutí ihned viditelné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní PŘÍSLUŠENSTVÍ
PLU: clean1
Nevyplňujte toto pole:
MJ Avatar autora jak často čistit? 23.1.2024 09:34
hezký den. Nestačí jednou za rok vyměnit ten první filtr? Měl by vše zachytit ne? díky M
Odpovědět
SV Avatar autora jak často čistit? 23.1.2024 09:45
dobrý den pane Jando. Pravidelné čistění vstupního filtru je potřebné, žádoucí a nutné a to hodně pravidelně. Nicméně se jedná jak o elektroniku a optiku. Lampa v zařízení je vysokonapětová, tedy její vlastností je na sebe sbírat bohužel částečky prachu, které přes hlavní filtr projdou. Ty následně tvoří kondenzační jádra a spolu s vlhkostí utvářejí prachový film. Nejen že snižují světelný výkon, který by měl dál putovat směrem k plátnu, ale i tepelně izolují součástky v dráze toku. A jak asi tušíte, co se nechladí, tak stárne a přehřívá se. Někdy se zkuste podívat na vstupní mřížku fénu na vlasy :) . Hezký den
V Avatar autora jak často čistit? 23.1.2024 09:42
Pokud máte filtr ve stavu, že je nutné jej každý rok měnit, pak máte zřejmě projektor umístěný ve velmi prašném prostředí. V každém případě filtr nezachytí vše a některé projektory ho dokonce vůbec nemají. Takže do projektoru se dostane značné množství nečitot a ty je třeba odstranit a projektor důkladně vyčistit. Máme vysledováno, že čištěním projektoru se prodlouží jeho uživatelská životnost i životnost světleného zdroje až o třetinu!