Epson EB-PU1006W

Značka: Epson
149 000 Kč 123 140,50 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Profesionální projektor s vyměnitelnou optikou.

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

EB-PU1006W je kompaktní, všestranný, superjasný projektor s výměnnými objektivy a rozšířenými možnostmi instalace.

Ve zkratce: 

  • Kompaktní a lehký: Nenápadný a snadno přenosný
  • Kompatibilní s širokoúhlým objektivem: Podporuje různé výměnné objektivy Epson
  • Modelovaný design: Čistý, jednoduchý a decentní design. Dostupné v černé a bílé
  • Vysoká kvalita obrazu: bílý a barevný světelný výstup 6 000 lumenů, 3LCD, rozlišení WUXGA s vylepšením 4K
  • Nejmodernější instalační nástroje: Výběr bezplatných softwarových nástrojů a volitelný modul externí kamery

Produkt-01Vytvořeno pro fenomenální vizuální výkon

Projektor se vyznačuje extrémní všestranností. Má bílý a barevný světelný výkon 6000 lumenů. Zpočátku bude dodáván bez objektivu, ale jeho kompatibilita se současnými objektivy Epson je působivá. Díky tomu je použití flexibilní a vždy poskytuje jasný, věrný obraz v různých prostředích. EB-PU1006W je vhodný pro funkční sály, přednáškové sály, muzea a zasedací místnosti; Možnosti využití jsou téměř neomezené. Jasný EB-PU1006W září rozlišením WUXGA s vylepšením 4K, HDR a rozšířenými možnostmi instalace.

Vytvářejte živé, působivé snímky

Profesionální a úspěšná projekce musí zůstat v mysli zákazníka nebo publika. Technologie HDR a 3LCD a také bílý a barevný světelný výkon 6 000 lumenů zvládají tuto výzvu na výbornou. Výsledek je působivý: čisté bílé tóny, živé barevné detaily, hluboké černé tóny, jasně definované stíny a vysoce kontrastní obrazy jsou výtvory EB-PU2010W. Technologie vylepšení 4K vytváří jedinečné detaily obrazu a vynikající ostrost.

KinopAccZuiNm0Kfa

Sestavte si své individuální řešení projekce

Díky vysoké kompatibilitě s různými objektivy se EB-PU1006W dokonale přizpůsobí náročným projekčním prostředím. Podporován je také objektiv s ultrakrátkou projekční vzdáleností a nulovým offsetem. Pro uspokojení individuálních potřeb zákazníka je projektor dodáván bez objektivu. Každý uživatel si tak může sestavit nejvhodnější a optimální řešení projekce pro jeho aplikaci. 

Objektivy-01

Snadná přeprava a skladování

Projektor se také vyznačuje inteligentním designem, který se odráží v kompaktní velikosti. Skutečnost, že se snadno přepravuje a vyžaduje málo místa, je enormně výhodná z hlediska velikosti a nákladů, zvláště pokud máte ve svém inventáři několik projektorů. Díky svému čistému designu projektor také hladce zapadne do jakéhokoli prostředí.

Setkání

Flexibilita instalace

Vytvářejte velkoformátové, extrémně jasné projekce, a to i v instalacích s více projektory, kde jsou klíčovými faktory technologie prolínání okrajů, překrývání obrazu (stohování) a flexibilita objektivu. Spolehněte se na nejmodernější instalační techniky, které nástroj Epson Projector Professional Tool výrazně usnadňuje. To trvá z. B. nastavení projekce, zatímco volitelný modul externí kamery (ELPEC01) využívá integrované zpracování korekce geometrie bez použití počítače pro projektory s řetězem. EB-PU1006W je také vybaven NFC pro instalace s více projektory, což usnadňuje nastavení pomocí nástroje Epson Projector Config Tool. 

barevné-muzeum189riUmfR1Xh9

Dvojnásobný jas

To je možné s ELPEC01. ELPEC01 je volitelný modul externí kamery, který lze použít s projektory řady EB-PU a objektivy řady ELPLX. Umožňuje použití vestavěného zpracování pro kaskádování bez počítače, což znamená, že dva podpůrné projektory mohou zdvojnásobit jas bez použití externího počítačového softwaru. Potřeba dalšího externího vybavení a související náklady tak mohou být udržovány na nízké úrovni. 

externí-kamera-01

Více kontroly nad promítanými obrazy

Se softwarem Epson Projector Professional Tool můžete posunout zpracování a ovládání obrazu na vyšší úroveň. Tento nástroj je zdarma a zjednodušuje mnoho pokročilých funkcí, jako je technologie prolínání okrajů, stohování projektoru, párování projekcí a ovládání více projektorů. Použití nástroje je také obzvláště intuitivní.

laptop-01dJBlx6ta7uYWt

Vlastní tvorba obsahu

EB-PU1006W integruje přehrávač médií s možností nahrávání síťového obsahu. Multimediální obsah, jako jsou seznamy skladeb načtené na paměťovém zařízení USB, lze přehrávat přímo z projektoru. Stáhněte si aplikaci Epson Creative Projection. Vytvářejte přizpůsobený individuální obsah pomocí smartphonu nebo tabletu a plánujte seznamy skladeb pomocí softwaru Epson Projector Content Manager.

ovoceDFE3rqhcK0H3H

Důvěřujte přednímu světovému výrobci projektorů

Společnost Epson je od roku 2001 světovým lídrem na trhu projektorů. Klademe velký důraz na kvalitu produktů, technologii a partnerství. Základem je jedinečný servis a podpora.

 

nr-1-01-01

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Prezentace - Profi
Technologie: Laser
Rozlišení: 1920x1200 (WUXGA)
Formát: 16:10
Typ optiky: N (normální)
Světelný výkon - třída: více než 6000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 2500000:1
PLU: 11ebpu1006w
Projekční poměr_min: 0.35
Projekční poměr_max: 10.11
Hlučnost (min): 28dB
Hlučnost (max): 30dB
Objektiv: vyměnitelný
Repro: 10 W
Hmotnost: 15.4 kg
LAN: ANO
WIFI:
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 1x
3D kompatibilita: NE
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: ANO
Záruka projektor: 36 měsíců
Záruka lampa: 36 měsíců
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): 30000 h
t_ratio_min: 0.35
t_ratio_max: 10.11
Světelný výkon: 6000 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: