JVC DLA-NP5B

Značka: JVC
189 999 Kč –15 %
f797959ac5a16ab941821c99fd139917c5b83da4
189 999 Kč –15 % 159 990 Kč 132 223,14 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

 • 0,69palcový D-ILA čip s nativním rozlišením 4K
 • Projekce obrazu ve vysokém rozlišení s rozlišením 4K (4096 x 2160 pixelů)
 • Vynikající úroveň černé s nativním kontrastním poměrem 40 000:1 (dynamický kontrastní poměr 400 000:1)
 • Vysoký světelný výkon 1 900 lumenů má za následek jasný, jasný a vysoce kontrastní obraz
 • Celoskleněná čočka o průměru 65 mm složená ze 17 členů v 15 skupinách
 • Věrné přehrávání obsahu HDR10+ automatickým přizpůsobením parametrů obrazu hlavním informacím obsaženým ve streamu HDR
 • Funkce „Auto Tone Mapping“ pro optimální zobrazení obsahu HDR10 prostřednictvím automatického přizpůsobení masteringovým datům
 • Kompatibilní s dynamickým mapováním tónů pro obsah HDR10+ a Frame Adapt HDR včetně Theatre Optimizer
 • V režimu Frame Adapt HDR analyzuje funkce Theatre Optimizer prostředí instalace (velikost obrazovky, zisk atd.) a automaticky optimalizuje obraz pomocí inteligentního mapování tónů.
 • Funkce HDR s novou funkcí „Auto Tone Mapping“: Obsah HDR 10 z Blu-ray a HLG (Hybrid Log-Gamma) se automaticky přizpůsobuje masteringovým informacím obsaženým ve streamu HDR, aby byla vždy zajištěna záruka vyváženého přehrávání HDR.
 • 2 HDMI vstupy s 48 Gbps a HDCP 2.3 pro zobrazení obrazových signálů s vysokým rozlišením až 4K120P
 • Vylepšený Clear Motion Drive včetně podpory signálů 4K60P (4:4:4) pro snížení rozmazání obrazu plynulejšími pohyby
 • Motion Enhance redukuje duchy a pohybové rozmazání v turbulentních filmových scénách nebo při sportovních přenosech
 • 10 režimů instalace, které lze uložit, umožňuje optimální nastavení pro různé podmínky projekce.
 • Uložitelné instalační režimy zahrnují ovládání čočky, nastavení pixelů, maskování, anamorfní volbu, psaní na obrazovce, typ instalace, korekci lichoběžníkového zkreslení, podušku a poměr stran.
 • S optickým senzorem a proprietárním softwarem* lze v několika jednoduchých krocích provést optimální kalibraci, aby se přizpůsobily změny optických vlastností způsobené situací při instalaci projektoru. Automatická kalibrace optimalizuje všechny základní prvky obrazu, včetně vyvážení barev, vlastností gama, barevného prostoru a ovládání barev.
 • 6osý systém správy barev
 • Licencovaný režim ISF C3 (Certified Calibration Controls), který umožňuje vyškoleným prodejcům je profesionálně zkalibrovat na požadované plochy projekční plochy, prostředí osvětlení a zdroje videa a bezpečně uložit tato přesná nastavení v projektoru.

DLA-NP5 promění domácí kino v dechberoucí realistický zážitek! Díky vysokému nativnímu kontrastu, zobrazení obrazu 4K a širokému barevnému spektru generuje neuvěřitelně detailní, realistický obraz. Tento projektor je vybaven 265W lampou UHP, vstupy 4K120p a je kompatibilní s obsahem HDR10+. Díky vysokorychlostnímu LSI dokáže zobrazit 4K hry v té nejlepší kvalitě na velkých obrazovkách.

0,69" nativní 4K D-ILA čip a nově vyvinutý LSI ovladač

vybavením nového ovladače LSI převodníkem snímkové frekvence a různými funkcemi korekce systému. Výsledkem je přesné a plynulé zobrazení obrazu, které nemá v nativní projekci 4K obdoby.

Funkce „Frame Adapt HDR“.

Funkce Frame Adapt HDR zajišťuje dynamické přizpůsobení obsahu HDR10 s vysokým rozlišením obrazu!

Barevný grading produkce HDR se někdy výrazně liší, pokud jde o jas, některý obsah se zdá být příliš světlý, jiný příliš tmavý. Funkce Frame Adapt HDR využívá algoritmus vyvinutý společností JVC k analýze každého snímku obsahu HDR10 v reálném čase pro dosažení maximálního jasu a nastavuje dynamický rozsah pro optimální projekci obrazu. Navíc se zvýšilo zobrazení úrovní jasu a barevné hloubky z 12 na 18 bitů.

Frame Adapt HDR zajišťuje extrémně přesné zobrazení všech jasových a barevných nuancí od scén v nejhlubší tmě až po extrémně jasné scény zalité světlem. Dynamická úprava jasu zajišťuje, že obraz je vždy optimální a odpovídá vnímání lidského oka.

Celoskleněná čočka s vysokým rozlišením

Všechny projektory D-ILA jsou vybaveny celoskleněnými čočkami s vysokým rozlišením v hliníkovém těle. Nejvyšší modely DLA-NZ9 a DLA-N9 disponují vysoce výkonným objektivem o průměru 100 mm, skládajícím se z 18 členů v 16 skupinách. Velký průměr objektivu zaručuje absolutně ostrý, rovnoměrně osvětlený obraz s rozlišením 4K, který lze posunout ±100 % vertikálně a ±43 % horizontálně (na základě poměru stran 16:9). Všechny ostatní modely D-ILA 4K mají precizní celoskleněnou čočku o průměru 65 mm sestávající ze 17 členů v 15 skupinách, která promítá obraz s nativním rozlišením 4K s ostrými hranami a bohatým na detaily. Pět optických ED čoček s anomální disperzí bylo zkombinováno, aby se minimalizovala chromatická aberace a jakékoli barevné lemování.

Perfektní zobrazení obsahu HDR10+

Pokud jde o reprodukci rozšířeného rozsahu jasu a rozsáhlého barevného prostoru BT.2020 a také 10bitových gradací obsahu HDR (High Dynamic Range), jsou naše projektory D-ILA úplně první volbou. Nové modely podporují všechny formáty HDR, včetně HDR10 z Blu-ray nebo streamovacích služeb, HLG (Hybrid Log Gamma) ze sektoru vysílání a nejnovější formát HDR10+ s dynamickou úpravou metadat.

Projektory JVC jsou navíc kompatibilní se dvěma dynamickými mapováními tónů HDR10+ a Frame Adapt HDR. HDR10+ obsahuje metadata s nastavením pro každou jednotlivou scénu, Frame Adapt HDR neustále analyzuje maximální jas v obsahu HDR10 pomocí proprietárního algoritmu JVC. Díky tomu si můžete vychutnat každou jednotlivou scénu obsahu HDR v optimální kvalitě obrazu.

Ideální pro hráče: vstup 4K120p a režim nízké latence

Díky vstupu 4K120p jsou projektory D-ILA ideální pro hraní her v rozlišení 4K v nejlepší kvalitě na velké obrazovce. Režim s nízkou latencí snižuje doby zpoždění při zpracování obrazu na minimum, takže obrazové signály s velkou šířkou pásma mohou být zpracovány bez komprese. Výsledkem je optimální synchronicita operací a zobrazení obrazu, která zajišťuje fantastický herní zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Domácí kino - High-end
Technologie: D-ILA
Rozlišení: 4096x2160 (HD 4K)
Formát: 16:9
Typ optiky: N (normální)
Světelný výkon - třída: do 2000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 40000:1
PLU: 11dlanp5b
Projekční poměr_min: 1.43
Projekční poměr_max: 2.92
Hlučnost (min): 24dB
Hlučnost (max): 30dB
Objektiv: zoom
Repro: neuvedeno
Hmotnost: 19.2 kg
LAN: ANO
WIFI:
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 0x
3D kompatibilita:
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: ANO
Záruka projektor: neuvedeno
Záruka lampa: neuvedeno
Životnost lampy (normal): 4500 h
Životnost lampy (eko): neuvedeno
t_ratio_min: 1.43
t_ratio_max: 2.92
Světelný výkon: 1900 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: