Optoma EH320USTi

Značka: Optoma
64 290 Kč 53 132,23 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Interaktivní dataprojektor s ultra krátkou optikou pro projekci bez oslnění.

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Optoma EH320USTi interaktivní Full HD projektor s ultra krátkou projekční vzdáleností

Optoma EH320USTi je Full HD DLP projektor s ultra krátkou projekční vzdáleností a interaktivní funkcí, díky čemuž je ideální pro školy a firmy. Disponuje světelným výkonem 4000 lumenů a hodnotou kontrastu 20 000:1. Projektor Optoma s ultrakrátkou projekční vzdáleností získává svou interaktivitu díky dotykové technologii TouchBeam. To umožňuje několika lidem pracovat na obrazovce současně bez použití pera. Díky tomu je zvláště zajímavý pro školy a také v podnikatelském sektoru. U projektoru s ultrakrátkou projekční vzdáleností nejsou téměř žádné stíny vržené přednášejícím a nejsou oslňovány světelným paprskem. Díky projekčnímu poměru 0,25:1 vytváří EH320USTi obraz o velikosti až 100” (ekvivalent 2,54 metru) ze vzdálenosti 55 cm.

funkce

  • TouchBeam dotykový prst interaktivní
  • Jasné projekce se 4 000 lumeny
  • Rozlišení Full HD 1080p, 2x HDMI vstupy a 16W zvuk
  • Crestron RoomView - RJ45 příkaz a ovládání

Interaktivní funkce TouchBeam

Optoma EH320USTi má integrovanou interaktivní technologii TouchBeam Finger-Touch, která umožňuje pracovat několika lidem současně. A to vše bez pera. Technologie umožňuje kreslit a otáčet a přibližovat obrázky. Několik tzv. touchpointů zajišťuje přirozený a chytlavý způsob koncipování lekce.

obrazová technologie

Optoma EH320USTi nabízí Full HD rozlišení s 1920 x 1080 pixelů ve formátu 16:9. V tzv. světlém režimu je světelný výkon 4000 lumenů, kontrastní poměr 20 000:1. Za obrazovou technologii je zodpovědný čip DarkChip3 od Texas Instruments. Při zobrazování tabulek a písem je důležité, aby dobře vystupovaly z plátna. Zejména ve školní a obchodní oblasti se často zobrazují texty, vysvětlují grafiku a zobrazují tabulky. V testu Optoma EH320USTi byl dobrý obraz projektoru přesvědčivý.

Přímé 3D

Prezentace 3D obsahu se často používá ve třídě a v obchodním sektoru. Optoma EH320USTi je přímo schopná 3D a odpovídající 3D obsah lze zobrazit prostřednictvím jednoho z jejích vstupů HDMI. Jako přehrávače lze použít PC, Blu-ray přehrávače a herní konzole. Obnovovací frekvence v 3D režimu je vysokých 144 Hz, což zajišťuje plynulou reprodukci obrazu. Potřebujete také volitelné 3D brýle. Nejen ve školách, ale i v designu mohou být předměty tímto způsobem znázorněny názorněji. Pokud používáte 3D ve třídě, dostává doslova nový rozměr.

spojení

Optoma EH320USTi je dobře umístěna i z hlediska připojení – obsahuje tato rozhraní: 2 x HDMI (podpora 1.4a 3D), 2 x VGA (YPbPr/RGB), kompozitní, 2 x audio vstup 3,5 mm, audio výstup 3,5 mm , VGA výstup (spolu s VGA2), RJ45, RS232, USB ovládání/servis myši, 12V Trigger, Mic In, USB-A Power a 3D Sync.

síť a ovládání

Kontrola administrátorem má smysl, zvláště když je několik zařízení příliš zastaralých. Může si vybrat ze tří možností: Na jedné straně jej lze ovládat přes RS232. Navíc je kompatibilní s AMX a přidružený protokol Dynamic Discovery umožňuje snadnou instalaci s řídicími systémy AMX. Třetí možností ovládání je ovládání přes LAN. Správce může zapínat a vypínat, sledovat a ovládat mnoho projektorů současně pomocí kompatibilního softwaru RoomView přes webové rozhraní. E-maily lze také odesílat automaticky, pokud je například potřeba vyměnit lampu.

Úspora energie

Na palubě je také technologie Eco+, která kombinuje vysoký kontrast, prodlouženou životnost lampy a funkce pro úsporu energie. Výsledkem je celkově nižší spotřeba energie, kterou podporují také speciální režimy lampy, které mohou vést k delší životnosti lampy.

Funkce automatického vypnutí

A konečně, funkce automatického vypnutí také šetří energii: projektor se po nastavené době vypne, pokud se nepoužívá.

EcoAV Mute

V této souvislosti je třeba zmínit tzv. funkci ECO-AV mute. Přednášející pak může opět přitáhnout pozornost posluchače skrytím obrazu. Vedlejším efektem je také snížení spotřeby energie přibližně o 70 %. Navíc se prodlouží životnost lampy. Pokud dojde k náhodnému vypnutí projektoru, lze jej znovu zapnout pomocí funkce Quick Resume.

Doplňky

Dodávané příslušenství EH320USTi zahrnuje: AC napájecí kabel, VGA kabel, USB kabel, dálkové ovládání, baterie, Quick Start Card, CD uživatelská příručka, interaktivní modul TouchBeam a 2 interaktivní pasivní pera.

Optoma EH320USTi je jasný a ultrakrátký Full HD projektor s vysokým rozlišením. Díky dotykové technologii TouchBeam může na bílé tabuli pracovat několik lidí současně a bez per. Lekci tak můžete strukturovat úplně jinak. Má také dva HDMI vstupy a 16wattový reproduktor. Má také kompaktní tělo a to vše za cenu Optoma EH320USTi. 

Bližší specifikace: https://www.optomaeurope.com/product-details/eh320usti

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Prezentace - Škola
Technologie: DLP
Rozlišení: 1920x1080 (full HD)
Formát: 16:9
Typ optiky: UST (ultra-krátká)
Světelný výkon - třída: 3100-4000 ANSI
Interaktivní: ANO
Kontrast: 20000:1
PLU: 11eh320usti
Projekční poměr_min: 0.25
Projekční poměr_max: 0.25
Hlučnost (min): 28dB
Hlučnost (max): 31dB
Objektiv: fixní
Repro: neuvedeno
Hmotnost: 5 kg
LAN: ANO
WIFI: volitelně
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 2x
3D kompatibilita: ANO
Korekce V: ANO
Korekce H: NE
Lens shift: NE
Záruka projektor: 36 měsíců
Záruka lampa: 12 měsíců
Životnost lampy (normal): 5000 h
Životnost lampy (eko): 6500 h
t_ratio_min: 0.25
t_ratio_max: 0.25
Světelný výkon: 4000 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: