Optoma EH340UST

Značka: Optoma
47 490 Kč 39 247,93 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Dataprojektor s ultra krátkou optikou pro projekci bez oslnění.

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Projektor EH340UST promítá jasný, ohromující obsah Full HD 1080p. Tento projektor je ideální pro použití v konferenčních místnostech a učebnách a lze jej používat kdykoli během dne.  

Beamerza1ZloNd1Hwny

EH340UST je projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností, který dokáže promítat 100palcový obraz ze vzdálenosti pouhých několika centimetrů. Krátká projekční vzdálenost, tedy instalace projektoru blízko zdi, navíc brání prezentujícímu/moderátorovi vrhat na plátno stíny. Instalace a nastavení je velmi jednoduché, protože úpravy lze provádět ve všech čtyřech rozích.

EH340UST přesvědčí jako vhodný partner pro interaktivní učení. Díky mnoha funkcím nabízí všestrannost v mnoha směrech Dva vstupy HDMI, napájený port USB, nativní kancelářský prohlížeč a výkonný 16W vestavěný reproduktor dohromady vytvářejí přitažlivou nabídku 

Ve zkratce 

  • Jasný projektor FullHD 1080p – 4000 ANSI lumenů s ultrakrátkou projekční vzdáleností 

  • 100" projekce obrazu ze vzdálenosti několika centimetrů

  • Dokonalé ovládání – příkazy Crestron, Extron, AMX, PJ-Link a Telnet LAN

  • Nabitý funkcemi – nastavení se čtyřmi rohy, kancelářský prohlížeč, volitelné bezdrátové prezentace

Ultra krátká optika

Objektiv s ultrakrátkou projekční vzdáleností vám umožní promítat působivý 100+ palcový obraz z pouhých několika palců. Projektor lze nainstalovat blíže ke stěně, čímž se sníží stíny. Výsledkem je prezentace bez námahy, díky níž může být EH340UST ideální pro interaktivní účely.  

Full HD 1080p

S rozlišením 1080p lze obsah HD zobrazit jako ostrý a detailní obraz bez zmenšení nebo komprese. Perfektně použitelné pro filmy na Blu-ray, HD vysílání a videohry!

Full HD 01

Působivé barvy

Poskytujte působivé prezentace a lekce s úžasnými barvami. Projektory Optoma nabízejí spolehlivý barevný výkon, který se optimálně přizpůsobí jakémukoli obsahu a prostředí. Optoma EH340UST vytváří přesné barvy sRGB pro realistický obraz a živé a výkonné prezentace. Režim zobrazení tak splňuje vysoká očekávání. Máme režim zobrazení, který přesně odpovídá vašim potřebám. Vynikající pro řadu grafických a video prezentací.

barvy - 01

Vynikající kontrast

Optoma EH340UST generuje větší hloubku a vysoký kontrast. Na rozdíl od konkurenčních technologií poskytují projektory Optoma DLP jasnou bílou a bohatou černou a produkují jak živý obraz, tak ostrý text. 

zebra

Prohlížeč Native Office

Získejte prezentace bez zprostředkujícího zařízení, jako je notebook nebo PC. Optoma EH340UST integruje kancelářský prohlížeč, pomocí kterého můžete spustit prezentaci přímo z vašeho projektoru. Jediné, co musíte udělat, je zkopírovat soubory Word, Excel, PowerPoint, PDF nebo JPEG na USB flashdisk, SD nebo microSD kartu (v závislosti na vstupu projektoru*) a zobrazit je na velké obrazovce.

Kancelářský prohlížeč

USB displej

Bez jakéhokoli objemného VGA kabelu můžete snadno připojit notebook k projektoru pomocí USB kabelu a použít jej k zobrazení pracovní plochy.

řízení

Projektor je vybaven širokou škálou možností, aby jej bylo možné perfektně ovládat a sledovat i na dálku. 

PJ-Link-01

Projektory RS232 Optoma jsou vybaveny rozsáhlou sadou příkazů RS232, které umožňují snadné a přímočaré ovládání s jakýmkoli řídicím systémem.

Protokol Dynamic Discovery kompatibilní s AMX

Je integrován do projektoru a umožňuje snadnou instalaci s řídicími systémy AMX.

Crestron Room View 

Pomocí kompatibilního softwaru RoomView® můžete zapnout/vypnout, sledovat, spravovat a ovládat až 250 projektorů současně z libovolného počítače.

Kompatibilní s Extron IPLink 

Umožňuje snadnou instalaci s řídicími systémy Extron.

indikátor LAN

Zobrazte obrazovku počítače nebo notebooku na projektoru prostřednictvím síťového připojení*.

*Vyžaduje software EZCast Pro na vašem zařízení

WiFi

Bezdrátové prezentace

Bezplatná aplikace EZCast Pro* a volitelný bezdrátový USB dongle vám také poskytují možnost okamžitě se bezdrátově připojit k vašemu PC, Macu nebo mobilnímu zařízení a prezentovat. Pomocí aplikace můžete snadno a bezdrátově sdílet a prezentovat dokumenty, fotografie a fotoaparát vašeho zařízení. Vaše zařízení se okamžitě promění v dokumentovou kameru. Síťování a spolupráce všech zúčastněných je tak posílena na maximum.  

* Dostupné pro Windows, macOS, Android a iOS

wirelessygo6906SwC3Tc

Korekce čtyř rohů

Upravte korekci lichoběžníkového zkreslení ve vertikální i horizontální rovině. Chcete-li vytvořit dokonale čtvercový obrázek, můžete každý roh obrázku jednotlivě deformovat a manipulovat s ním. Takto lze vytvořit optimální rovnováhu například s nerovnými stěnami nebo se šikmým či nepříznivým umístěním projektoru. 

4 rohy

Integrovaný reproduktor

Integrovaný výkonný reproduktor zajišťuje výjimečnou kvalitu zvuku a snadné nastavení bez nutnosti pořizovat drahé externí reproduktory. 

ikona reproduktoru-01

Plné 3D

Projektory Optoma dokážou zobrazit skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli 3D zdroje, včetně 3D Blu-ray přehrávačů, 3D TV vysílání a herních konzolí nejnovější generace.

3D-01

USB napájení

Použijte port USB-A k napájení hardwarového klíče HDMI, jako je Google Chromecast.

USB 01

Dálkově ovládaná myš s integrovaným laserovým ukazovátkem

Získejte plnou pozornost publika a zaměřte se na relevantní věci. K tomuto účelu můžete využít snadno použitelné a výkonné dálkové ovládání s ovládáním myší a integrovaným laserovým ukazovátkem.  

Eco+

Technologie Eco+ kombinuje vysoký kontrast, delší životnost lampy a funkce pro úsporu energie, které se snadno používají a snižují spotřebu energie.

Eco-01

Úspora energie

Speciálně navržené režimy lampy vám pomohou snížit spotřebu energie až o 70 %. Každý režim má nejen pozitivní vliv na životnost lampy, ale také snižuje celkové náklady na vlastnictví a údržbu.  

Eco AV ztlumení

Chcete-li mít svou prezentaci pod kontrolou, použijte ztlumení Eco AV. Chcete-li odvést pozornost publika od obrazovky, jednoduše skryjte obraz, když jej již nepotřebujete. To prospěje nejen vašim divákům, ale také vaší spotřebě energie až o 70 % a zároveň prodlouží životnost vaší lampy. 

Rychlé obnovení

Tato funkce umožňuje okamžitě znovu zapnout projektor, pokud byl omylem vypnut.

Automatické vypnutí

Projektor může zůstat zapnutý, když se nepoužívá. Pro úsporu energie funkce „Auto Power Off“ automaticky vypne projektor po určité době, kdy se nepoužívá.

Automatické vypnutí 01

Přímé zapnutí

Po zapnutí napájení se okamžitě zapne i projektor. To má tu výhodu, že Optoma EH340UST se nemusí zapínat ručně pomocí dálkového ovladače nebo klávesnice. V místnostech s hlavním vypínačem se to ukazuje jako ideální a inteligentní řešení.

Přímé vypnutí

Vypněte projektor okamžitě nebo přímo ze sítě. To znamená, že nemusíte čekat, až projektor vychladne, než jej vypnete.

24/7 provoz 

Projektory Optoma jsou určeny pro 24 hodinový provoz ve standardní orientaci. Jsou proto dokonale vhodné pro aplikace, které vyžadují delší životnost. 

Provoz 24/7 znamená - platí standardní záruka na lampu. 

Záruka na projektor je založena na typických hodinách používání. Pro optimální výkon doporučuje Optoma každých 24 hodin vypnout projektor nebo jej přepnout do pohotovostního režimu na 30 minut, aby se prodloužila životnost lampy.

24-7-01

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Prezentace - Business
Technologie: DLP
Rozlišení: 1920x1080 (full HD)
Formát: 16:9
Typ optiky: UST (ultra-krátká)
Světelný výkon - třída: 3100-4000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 22000:1
PLU: 11eh340ust
Projekční poměr_min: 0.25
Projekční poměr_max: 0.25
Hlučnost (min): 26dB
Hlučnost (max): 28dB
Objektiv: fixní
Repro: neuvedeno
Hmotnost: 3.9 kg
LAN:
WIFI:
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 1x
3D kompatibilita: ANO
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: NE
Záruka projektor: 36 měsíců
Záruka lampa: 12 měsíců
Životnost lampy (normal): 12000 h
Životnost lampy (eko): 15000 h
t_ratio_min: 0.25
t_ratio_max: 0.25
Světelný výkon: 4000 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: