Optoma ZH350ST + prodloužená záruka 5 let

Značka: Optoma
33 190 Kč 27 429,75 Kč bez DPH
Skladem

Laserový projektor s krátkou optikou.

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Ultrakompaktní laserový projektor 1080p s vysokým jasem
ZH350ST je jedním z nejkompaktnějších laserových projektorů Full HD 1080p DuraCore, které Optoma dosud představila. Projektor s krátkou projekční vzdáleností je navržen pro bezúdržbový nepřetržitý provoz po dobu až 30 000 hodin. Díky malému a lehkému tělu je o 34 % menší než předchozí generace a umožňuje flexibilní instalaci prakticky v jakékoli orientaci a umístění.

ZH350ST, navržený s ohledem na udržitelnost, snižuje spotřebu energie až o 47 % ve srovnání s typickým lampovým projektorem Optoma. Laserová technologie navíc udržuje jas a sytost barev déle, čímž zajišťuje vynikající kvalitu obrazu a dlouhou životnost produktu bez nutnosti rutinní výměny lampy. Společnost Optoma minimalizovala velikost projektoru, aby snížila logistický dopad na životní prostředí, snížila emise uhlíku a snížila naši celkovou uhlíkovou stopu. Tento projektor je také součástí řady produktů Optoma, jejichž obaly jsou vyrobeny z recyklovaných a znovu použitelných materiálů.

ZH350ST je vhodný pro zasedací místnosti, středně velké showroomy, akce nebo veletrhy a vyznačuje se krátkou projekční vzdáleností, a proto může být umístěn méně než půl metru od jakékoli stěny. ZH350ST má vestavěný reproduktor a port RS232 pro monitorování a ovládání.

Udržitelný rozvoj
Usilujeme o snížení celkové ekologické stopy našich výrobků, aby byly spravedlivé k naší planetě. Při vývoji inovativních produktů z hlediska udržitelnosti se bere v úvahu každá fáze životního cyklu produktu, od návrhu přes výrobu, logistiku a použití až po balení.

 


Světlo na filmu vypnuto!
Tento všestranný projektor kombinuje vysoký jas a živé barvy pro realistický obraz v jakémkoli prostředí. Udělejte trvalý dojem pomocí větších a výkonnějších prezentací kdykoli během dne. laserová technologie

 

Laserové projektory Optoma využívají pouze vysoce kvalitní laserovou technologii pro promítání co nejlepšího obrazu. V mnoha situacích může být vnímaný jas laserových projektorů dvakrát vyšší než u tradičního modelu lampy. Zajišťují také vyšší účinnost pro zajištění jednotného jasu. Kromě toho nabízejí vynikající barevný výkon, okamžité zapnutí/vypnutí a výjimečnou životnost až 20 000 hodin.

 


DuraCore
Naše projektory dosahují špičkové provozní doby díky technologii Optoma DuraCore, využívající pokročilé techniky chlazení laserových diod a inovativní design odolný proti prachu.

Projekce s krátkou projekční vzdáleností
Tento projektor dokáže promítat velké obrazy na krátkou vzdálenost, což znamená, že můžete promítat obraz o velikosti až 100 palců ze vzdálenosti těsně pod metr.

Full HD 1080p
Rozlišení 1080p poskytuje ostrý a detailní HD obraz – bez jakéhokoli zmenšení nebo komprese. Je proto perfektní pro sledování Blu-Ray filmů, HD televizního vysílání a pro použití s ​​herními konzolemi.

Kompatibilní s HDR a HLG
Podporuje obsah HDR10 a Hybrid Log Gamma (HLG). S tímto projektorem Optoma můžete vidět mnohem více detailů a textur. Objekty vypadají pevněji a živěji a přidané detaily vytvářejí větší pocit hloubky.

Bohaté barvy
Ať už jde o filmy, televizní pořady nebo videohry: Projektory Optoma poskytují působivě bohaté barvy v jakémkoli prostředí a pro jakýkoli obsah. Naše projektory pro domácí kino pracují s barevným schématem Rec.709, mezinárodním standardem HDTV, aby zajistily přesnou reprodukci barev.

360stupňové projekce
Obrazy lze promítat o 360 stupňů podél vodorovné osy.

Napájení USB Napájení
USB použijte k napájení hardwarového klíče HDMI, jako je Google Chromecast.

Doplňkové parametry

Kategorie: PROJEKTORY
Technologie: Laser
Rozlišení: 1920x1080 (full HD)
Formát: 16:9
Typ optiky: ST (krátká)
Světelný výkon - třída: 3100-4000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 300000:1
PLU: E9PD7KK31EZ1
Projekční poměr_min: 0.49
Projekční poměr_max: 0.49
Hlučnost (min): 32dB
Hlučnost (max): 34dB
Objektiv: fixní
Repro: 15 W
Hmotnost: 3.0 kg
LAN: ANO
WIFI:
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 0x
3D kompatibilita: ANO
Korekce V: ANO
Korekce H: NE
Lens shift: NE
Záruka projektor: 24 měsíců
Záruka lampa: 60 měsíců
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): 30000 h
t_ratio_min: 0.496
t_ratio_max: 0.496
Světelný výkon: 3500 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: