Optoma ZH400 + prodloužená záruka 5 let

Značka: Optoma
27 490 Kč 22 719,01 Kč bez DPH
Skladem

Kompaktní laserový full HD projektor.

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Ultrakompaktní laserový projektor Full HD s vysokým jasem

ZH400 je dosud jedním z nejkompaktnějších a bezproblémových Full HD 1080p DuraCore laserových projektorů Optoma. Tento projektor se světelným tokem 4000 lumenů, navržený pro nepřetržitý bezúdržbový provoz, poskytuje vysoký obrazový výkon s flexibilními instalačními funkcemi a rozsáhlými možnostmi připojení v elegantním, kompaktním provedení, které je až o 34 % menší než předchozí modely Optoma.

Pro podporu závazku společnosti Optoma k udržitelnosti snižuje ZH400 spotřebu energie až o 45 % ve srovnání s lampovými projektory Optoma. Energeticky úsporná laserová technologie DuraCore zajišťuje dlouhou životnost produktu až 30 000 hodin bez potřeby dalších lamp, vyžaduje minimální údržbu a neobsahuje rtuť, což dále snižuje ekologickou stopu.

Další výhodou je, že ZH400 má externí napájecí zdroj, který nabízí vyšší spolehlivost, přenosnost a energetickou účinnost.

Ekologický obal obsahuje až 97 % recyklovatelných materiálů. Kompaktní produkt a velikost balení projektoru ZH400 navíc umožňuje přepravovat 2x více produktů na kontejner, což vede k efektivnější logistice a pomáhá dále snižovat emise uhlíku.

ZH400 je vhodný pro konferenční místnosti, zasedací místnosti a další firemní prostory a nabízí 360stupňové a portrétní režimy pro flexibilní nastavení. Pro maximální pohodlí je vybaven portem RS232 pro monitorování a ovládání a vestavěným reproduktorem.

Udržitelný rozvoj
Snažíme se snížit celkovou ekologickou stopu našich produktů, aby byly spravedlivé k naší planetě.
Při vývoji inovativních produktů z hlediska udržitelnosti se bere v úvahu každá fáze životního cyklu produktu, od návrhu přes výrobu, logistiku a použití až po balení.
 
 
Světlo na filmu vypnuto!
Tento všestranný projektor kombinuje vysoký jas a živé barvy pro realistický obraz v jakémkoli prostředí. Udělejte trvalý dojem pomocí větších a výkonnějších prezentací kdykoli během dne.
 
 
laserová technologie
Laserové projektory Optoma využívají pouze vysoce kvalitní laserovou technologii pro promítání co nejlepšího obrazu. V mnoha situacích může být vnímaný jas laserových projektorů dvakrát vyšší než u tradičního modelu lampy. Zajišťují také vyšší účinnost pro zajištění jednotného jasu. Kromě toho nabízejí vynikající barevný výkon, okamžité zapnutí/vypnutí a výjimečnou životnost až 20 000 hodin.
 
 
Full HD 1080p
Rozlišení 1080p poskytuje ostrý a detailní HD obraz – bez jakéhokoli zmenšení nebo komprese. Je proto perfektní pro sledování Blu-Ray filmů, HD televizního vysílání a pro použití s ​​herními konzolemi.
 
 
Kompatibilní s HDR a HLG
Podporuje obsah HDR10 a Hybrid Log Gamma (HLG). S tímto projektorem Optoma můžete vidět mnohem více detailů a textur. Objekty vypadají pevněji a živěji a přidané detaily vytvářejí větší pocit hloubky.
 
 
Nasycené barvy
Ať už jde o filmy, televizní pořady nebo videohry: Projektory Optoma poskytují působivě bohaté barvy v jakémkoli prostředí a pro jakýkoli obsah. Naše projektory pro domácí kino pracují s barevným schématem Rec.709, mezinárodním standardem HDTV, aby zajistily přesnou reprodukci barev.
 
 
360stupňové projekce
Obrazy lze promítat o 360 stupňů podél vodorovné osy.
 
Funkce automatického vypnutí
Může se stát, že je projektor zapnutý, když se nepoužívá. Aby se v těchto případech šetřila energie, funkce automatického vypnutí zajišťuje vypnutí projektoru po předem stanovené době.
 
Vestavěný reproduktor
Doplňte svůj zážitek z domácího kina pomocí praktického vestavěného reproduktoru. Poskytuje skvělý zvuk a ušetříte čas a námahu za další boxy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Prezentace - Business
Technologie: Laser
Rozlišení: 1920x1080 (full HD)
Formát: 16:9
Typ optiky: N (normální)
Světelný výkon - třída: 3100-4000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 300000:1
PLU: E9PD7KK01EZ14KD
Projekční poměr_min: 1.48
Projekční poměr_max: 1.62
Hlučnost (min): 27dB
Hlučnost (max): 32dB
Objektiv: zoom
Repro: 15 W
Hmotnost: 3.0 kg
LAN: ANO
WIFI:
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 0x
3D kompatibilita: ANO
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift:
Záruka projektor: 24 měsíců
Záruka lampa: 60 měsíců
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): 30000 h
t_ratio_min: 1.48
t_ratio_max: 1.62
Světelný výkon: 4000 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: