Optoma ZH450ST + HDMI kabel 7m

Značka: Optoma
62 690 Kč 51 809,92 Kč bez DPH
Skladem

Full HD laserový projektor s krátkou optikou a vyšším světelným výkonem.

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Ekologický Full HD laserový projektor s krátkou projekční vzdáleností a vysokým jasem

ZH450ST je jeden z dosud nejkompaktnějších Full HD 1080p DuraCore laserových projektorů Optoma. Tento jasný projektor se světelným tokem 4200 lumenů, navržený pro nepřetržitý bezúdržbový provoz, poskytuje vysoký obrazový výkon s flexibilními instalačními funkcemi a rozsáhlou konektivitou v elegantním, kompaktním provedení, které je až o 34 % menší než předchozí modely Optoma.

Má také externí napájení pro další energetickou účinnost a všestrannou instalaci.

Pro podporu závazku společnosti Optoma k udržitelnosti snižuje ZH450ST spotřebu energie až o 45 % ve srovnání s lampovými projektory Optoma. Energeticky úsporná laserová technologie DuraCore zajišťuje dlouhou životnost produktu až 30 000 hodin bez potřeby dalších lamp, a proto nevyžaduje rtuť, což dále snižuje ekologickou stopu. ZH450ST je také vybaven externím napájecím zdrojem pro zvýšení energetické účinnosti a všestrannost instalace.

Ekologické provedení těla je vyrobeno z 50 % plastu PCR (Post-Consumer Recycled) a obal obsahuje až 97 % recyklovatelných materiálů. Kompaktní produkt a velikost balení projektoru Optoma ZH450ST navíc umožňuje přepravu 2x více produktů na kontejner, což vede k efektivnější logistice a přispívá k dalšímu snížení emisí uhlíku. ZH450ST je vhodný pro konferenční místnosti, zasedací místnosti a další firemní prostředí a nabízí objektiv s krátkou projekční vzdáleností, port RS232 pro monitorování a ovládání a vestavěný reproduktor pro maximální pohodlí.

Udržitelný rozvoj

Snažíme se snížit celkovou ekologickou stopu našich produktů, aby byly spravedlivé k naší planetě.

Při vývoji inovativních produktů z hlediska udržitelnosti se bere v úvahu každá fáze životního cyklu produktu, od návrhu přes výrobu, logistiku a použití až po balení.

Světlo na filmu vypnuto!

Tento všestranný projektor kombinuje vysoký jas a živé barvy pro realistický obraz v jakémkoli prostředí. Udělejte trvalý dojem pomocí větších a výkonnějších prezentací kdykoli během dne.

laserová technologie

Laserové projektory Optoma využívají pouze vysoce kvalitní laserovou technologii pro promítání co nejlepšího obrazu. V mnoha situacích může být vnímaný jas laserových projektorů dvakrát vyšší než u tradičního modelu lampy. Zajišťují také vyšší účinnost pro zajištění jednotného jasu. Kromě toho nabízejí vynikající barevný výkon, okamžité zapnutí/vypnutí a výjimečnou životnost až 20 000 hodin.

projekce na krátkou vzdálenost

Tento projektor dokáže promítat velké obrazy na krátkou vzdálenost, což znamená, že můžete promítat obraz o velikosti až 100 palců ze vzdálenosti těsně pod metr.

Full HD 1080p

Rozlišení 1080p poskytuje ostrý a detailní HD obraz – bez jakéhokoli zmenšení nebo komprese. Je proto perfektní pro sledování Blu-Ray filmů, HD televizního vysílání a pro použití s ​​herními konzolemi.

Kompatibilní s HDR a HLG

Podporuje obsah HDR10 a Hybrid Log Gamma (HLG). S tímto projektorem Optoma můžete vidět mnohem více detailů a textur. Objekty vypadají pevněji a živěji a přidané detaily vytvářejí větší pocit hloubky.

Nasycené barvy

Ať už jde o filmy, televizní pořady nebo videohry: Projektory Optoma poskytují působivě bohaté barvy v jakémkoli prostředí a pro jakýkoli obsah. Naše projektory pro domácí kino pracují s barevným schématem Rec.709, mezinárodním standardem HDTV, aby zajistily přesnou reprodukci barev.

360stupňové projekce

Obrazy lze promítat o 360 stupňů podél vodorovné osy.

Funkce automatického vypnutí

Může se stát, že je projektor zapnutý, když se nepoužívá. Aby se v těchto případech šetřila energie, funkce automatického vypnutí zajišťuje vypnutí projektoru po předem stanovené době.

Vestavěný reproduktor

Doplňte svůj zážitek z domácího kina pomocí praktického vestavěného reproduktoru. Poskytuje skvělý zvuk a ušetříte čas a námahu za další boxy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Domácí kino - Vysoký světelný výkon
Technologie: Laser
Rozlišení: 1920x1080 (full HD)
Formát: 16:9
Typ optiky: ST (krátká)
Světelný výkon - třída: 4100-5000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 300000:1
PLU: 11zh450st
Projekční poměr_min: 0.49
Projekční poměr_max: 0.49
Hlučnost (min): 32dB
Hlučnost (max): 34 dB
Objektiv: fixní
Repro:
Hmotnost: 3 kg
LAN: ANO
WIFI:
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 0x
3D kompatibilita: ANO
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: NE
Záruka projektor: 24 měsíců
Záruka lampa: 60 měsíců
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): 30000 h
t_ratio_min: 0.496
t_ratio_max: 0.496
Světelný výkon: 4200 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: