Optoma ZU1300 bez objektivu

Značka: Optoma
428 590 Kč 354 206,61 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Velkolepá kvalita obrazu, nenáročná údržba a maximální spolehlivost
ZU1300 nabízí pokročilé funkce, jako je integrované prolínání hran a deformace. Jako součást řady laserů DuraCore kombinuje světelný zdroj s delší životností a nezávislou třídu prachu s certifikací IP pro větší klid.

S laserovým zdrojem světla, který vydrží až 30 000 hodin, dosahuje tento projektor vynikající reprodukce barev a poskytuje vizuálně ohromující, věrný obraz s výjimečnými detaily.

ZU1300, navržený i pro ty nejsložitější profesionální instalace, nabízí sedm možností výměnných objektivů, včetně objektivu s ultra krátkou projekční vzdáleností a kopulovitého objektivu – pro maximální flexibilitu.

Pro velké projekce nebo stohování nabízí ZU1300 vestavěné prolínání a deformace okrajů, stejně jako podporu orientace na výšku a 360 stupňů. K dispozici je také vstup HDBaseT™, který zjednodušuje kabeláž a snižuje složitost instalace.

Zažijte následující přednosti:

  • Laserový projektor WUXGA DLP s vysokým jasem - 14 400 lumenů
  • Laserová technologie DuraCore – až 30 000 hodin laserového zdroje světla
  • Prachotěsný - Nezávisle testováno, certifikováno IP6X pro naprostou spolehlivost
  • Flexibilita instalace - 7 možností výměnných čoček včetně čočky s ultra krátkou projekční vzdáleností

DuraCore

Naše projektory dosahují špičkové provozní doby díky technologii Optoma DuraCore, využívající pokročilé techniky chlazení laserových diod a inovativní design odolný proti prachu.

Vzduchotěsná optická jednotka IP6X

Nezávisle testováno a certifikováno podle normy IEC 60529 se stupněm odolnosti proti prachu IP6X. Vynikající odolnost proti prachu v kombinaci s působivým jasem zajišťuje špičkovou odolnost v oboru – nezbytná pro nepřetržitý provoz v náročných prostředích.

Integrovaný procesor deformace a prolínání hran

Integrovaný procesor deformace a prolínání hran umožňuje upravit obraz z více projektorů bez dalšího hardwaru, čímž se snižují náklady a úsilí na instalaci. Pokřivení a prolnutí lze konfigurovat buď prostřednictvím nabídky na obrazovce nebo pomocí PC softwaru (v závislosti na modelu).

HDBaseT™

Odesílejte nekomprimované Full HD video, audio, síťové a ovládací příkazy přes jediný kabel typu CAT až na vzdálenost 100 metrů bez ztráty signálu – pro rychlé a nekomplikované instalace. HDBaseT™ zjednodušuje instalaci a šetří čas a peníze.

Úžasná barva

Projektory Optoma poskytují spolehlivý barevný výkon pro jakýkoli obsah a prostředí. Od přesných barev sRGB až po ostré prezentace, máme režim zobrazení, který vyhovuje vašim potřebám.

Systém správy barev (CMS)

Ukažte věrné barvy pomocí této funkce. Nabízí možnost přesné úpravy barev pro optimální přesnost.

nastavení jasu

Cenná funkce pro jakoukoli profesionální instalaci s více než jedním projektorem. Více zařízení stejného modelu a podobné použití lampy lze doladit tak, aby poskytovalo stejné úrovně jasu. To je zvláště důležité, když zařízení promítají vedle sebe.

konstantní výkon

Umožňuje uživateli nastavit úrovně výkonu tak, aby vyhovovaly individuálním požadavkům na instalaci. Úrovně výkonu lze upravit tak, aby bylo dosaženo nejjasnějšího obrazu nebo nejdelší doby provozu světelného zdroje – nebo kdekoli mezi tím.

konstantní jas

Pokročilá technologie snímání světla umožňuje nastavit úrovně jasu, které se v průběhu času nemění. Ideálně se hodí k zajištění konstantního jasu v jemně vyladěných instalacích.

Skutečné AV Mute

True AV Mute umožňuje zapínat a vypínat světelný zdroj projektoru pouhým stisknutím tlačítka. Oproti standardní funkci AV ztlumení nevychází z projektoru žádné světlo – pro 100% černý obraz.

Extrémní černá

Extreme Black zajišťuje úplné vypnutí laserových diod, jakmile je detekován zcela černý rámeček obrazu. Tato funkce je ideální pro situace, kdy je vyžadováno úplné zatemnění obrazu.

Plný posun objektivu

Díky plnému posunu objektivu existuje větší rozmanitost možností umístění. To umožňuje snadnější zarovnání projektoru a poskytuje širší rozsah velikostí obrazu.

Obraz za obrazem Obraz v obraze

Signály mohou být přenášeny přes porty HDMI a DVI současně a poskytovat PbP nebo PiP ze dvou digitálních zdrojů – ideální pro videokonference a další aplikace pro spolupráci.

360stupňové projekce

Obrazy lze promítat o 360 stupňů podél vodorovné osy.

portrétní projekce

Ideální pro aplikace digital signage Projektor můžete otočit o 90 stupňů a promítat obraz na výšku.

Přizpůsobte si svůj projektor

Vyberte si z libovolné barvy v barevné škále RAL a přizpůsobte si barvu svého projektoru podle svých představ. Ideální pro montáže na míru. 

Plné 3D

Projektory Optoma mohou zobrazovat 3D obsah prakticky z jakéhokoli 3D zdroje včetně 3D kompatibilních grafických karet, 3D vysílacích systémů a nejnovější generace 3D mediálních serverů.

Kabelové připojení dálkového ovládání

Kabelové dálkové připojení umožňuje individuální ovládání všech aspektů projektoru, aniž byste museli být v přímém zorném poli projektoru – to je nezbytné při používání více zařízení během živých akcí. (kabel volitelně k dispozici)

Stránky výrobce: https://www.optomaeurope.com/product-details/zu1300 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Prezentace - Profi
Technologie: Laser
Rozlišení: 1920x1200 (WUXGA)
Formát: 16:10
Typ optiky: N (normální)
Světelný výkon - třída: více než 6000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 2000000:1
PLU: 11zu1300
Projekční poměr_min: 0.36
Projekční poměr_max: 5.5
Hlučnost (min): 37dB
Hlučnost (max): 39dB
Objektiv: vyměnitelný
Repro:
Hmotnost: 21 kg
LAN: ANO
WIFI:
Počet HDMI: 3x
Počet VGA: 1x
3D kompatibilita: ANO
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: ANO
Záruka projektor: 36 měsíců
Záruka lampa: 60 měsíců
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): 30000 h
t_ratio_min: 0.36
t_ratio_max: 5.5
Světelný výkon: 14400 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: