Panasonic PT-MZ880EJ černý

Značka: Panasonic
227 631 Kč –12 %
5f87f21717df950855bdde10acd31c9a9cc710a1
227 631 Kč –12 % 199 900 Kč 165 206,61 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Výkonný laserový projektor - 8000 ANSI!

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Vyvážená kvalita obrazu

Série zahrnuje modely WUXGA PT-MZ880 (8 000 lm), PT-MZ780 (7 000 lm) a PT-MZ680 (6 000 lm) s vylepšeným multilaserovým hnacím motorem pro harmonickou souhru vysokého jasu, živých barev a nízké údržbový provoz.

Měření, podmínky měření a metody dokumentace odpovídají mezinárodním normám dle ISO/IEC 21118: 2020. Průměrná hodnota všech produktů při dodání.

Model

PT-MZ880

PT-MZ780

PT-MZ680

rozlišení

WUXGA

WUXGA

WUXGA

jas

8 000 lumenů

7000 lumenů

6000 lumenů

Optimální koordinace jasu a podání barev

Vylepšená optická jednotka přináší harmonickou kombinaci vysokého jasu a živých barev, což umožňuje jasné sledování i v jasně osvětlených místnostech. Optimální režim zobrazení lze zvolit v závislosti na obsahu a projekční ploše a technologie dynamické optimalizace zajišťuje, že zobrazení je vždy optimálně přizpůsobeno prostředí. To umožňuje divákům vychutnat si pohodlnou kvalitu obrazu, aniž by museli zhasínat světla v místnosti.

V závislosti na přehrávaném obsahu a prostředí analyzuje Dynamic Contrast vstupní signál snímek po snímku a upravuje výstup světelného zdroje podle požadavků na kontrast scény. To nejen zlepšuje celkovou přesnost kontrastu, ale také poskytuje přesnější kontrast ve scénách, které často přepínají mezi světlým a tmavým obrazem.

Jedinečný obvod analyzuje video obraz snímek po snímku, aby bylo zajištěno, že každý detail je jasně prezentován. K extrakci dat ze čtyř frekvenčních pásem signálu se používají různé algoritmy. To umožňuje zaostření a korekci kontur a snížení šumu, takže lze jasně zobrazit i ty nejmenší detaily textu a videa.

Lze integrovat diskrétně a nenápadně

Projektor se vyznačuje novým elegantním designem skříně, který hladce splyne s prostředím místnosti. Černá zapuštěná základna dodává bočním a předním panelům uhlazenější vzhled. Diskrétní design, tichý provoz a ostré přehrávání obsahu přitahuje pozornost k projekci, nikoli k projektoru. Černý model je ideální pro použití v tmavých prostorách, jako jsou muzea a galerie.

Stále více kurzů a setkání se koná online. Nechcete, aby hlasitost projektoru přerušovala konverzace nebo odváděla pozornost od vašeho obsahu. Nízkohlučná projekce vám také pomůže soustředit se na to podstatné. Řada PT-MZ880 má tichý režim s provozní hlučností pouhých 26dB* (PT-MZ780/MZ680) nebo 28dB* (PT-MZ880). To zlepšuje pozornost a produktivitu diváka, ať už na místě nebo virtuálně, a umožňuje pohlcující zážitek z muzejních instalací.

Podporujte vstup signálu 4K, aby odpovídal konfiguraci vašeho systému

Řada PT-MZ880 je kompatibilní se vstupními signály 4K a podporuje video 4K/60p přes vstup HDMI nebo konektor DIGITAL LINK. Tato funkce je užitečná zejména při integraci do stávající konfigurace systému kompatibilního s 4K. Také eliminuje potřebu externích konvertorů a překódování zdroje při vysílání stejného 4K signálu do sítě zařízení s různým rozlišením displeje.

Flexibilní konektivita umožňuje snadnou integraci

Vstup HDMI je kompatibilní se signály pro ovládání komponent v souladu s CEC, což vám umožňuje plně ovládat projektor pomocí dálkového ovladače kompatibilního zdrojového zařízení. Pokud kompatibilní zařízení jako např B. volitelný bezdrátový prezentační systém PressIT, jsou připojeny k projektoru přes HDMI, projektor se automaticky zapne z pohotovostního režimu a spustí přehrávání stisknutím tlačítka.

Projektory řady MZ880 lze ovládat prostřednictvím vyhrazeného portu LAN nebo připojení DIGITAL LINK na bázi HDBaseT™. Obě možnosti podporují řídicí signály kompatibilní s 100Base-TX a 10Base-T z aplikací Panasonic, Crestron Connected™, AMX a Extron®. Při ovládání přes LAN může DIGITAL LINK přenášet obraz přes dlouhé kabelové připojení až 150 m.

Volitelný motorizovaný objektiv – nový objektiv s ultra krátkou projekční vzdáleností.

Řada PT-MZ880 je vybavena motorizovaným zoomovým objektivem (1,61-2,76:1), který lze použít s volitelnými pevnými objektivy nebo objektivy se zoomem, což vám dává svobodu vybrat si, kam chcete projektor promítat. Mezi volitelné objektivy patří nový objektiv ET-ELU20 s ultrakrátkým dosahem a nulovým posunem. Hodí se nejen pro vzdělávací instituce a firmy, ale také pro výstavy v muzeích a galeriích. S kompatibilním motorizovaným objektivem lze zoom, zaostření a posun objektivu V/H upravit pomocí dálkového ovladače projektoru nebo aplikace „Smart Projector Control“.

Kompatibilita s aplikací Smart Projector Control App

„Smart Projector Control“ je aplikace pro dálkové ovládání pro zařízení se systémem iOS a Android™, která vám umožňuje nastavit, ovládat a sledovat až 64 projektorů jednotlivě nebo současně odkudkoli v dosahu vaší bezdrátové sítě. Aplikace umožňuje zapnout a vypnout projektor, vybrat vstupní signál a upravit nastavení nabídky OSD projektoru prostřednictvím dotykové obrazovky zařízení, když je projektor v pohotovostním režimu nebo je zapnutá závěrka.

Integrované nastavení geometrie a prolínání hran

Vestavěné nastavení geometrie, které lze ovládat pomocí dálkového ovladače projektoru, koriguje zkreslení při promítání obrazu na nepřirozené úhly, křivky nebo nepravidelné povrchy. Složité odchylky, např. B. kulové nebo válcové tvary lze korigovat bez dalšího počítače.

Je také možné prolnout švy sousedních projekcí a podle toho ovládat jas.

Software Geometry Manager Pro

Geo Pro pro Windows® PC rozšiřuje možnosti komplexního nastavení geometrie a díky Free Grid lze snadno provádět i složité korekce. Na promítaný obraz se umístí mřížka a deformované oblasti se přetvoří úpravou polohy kontrolních bodů do místa, kde se protínají čáry mřížky. Velikost mřížky lze volit podle zrnitosti (od 2 x 2 do 11 x 11 řádků) a postup práce se automaticky ukládá, takže můžete snadno přepínat mezi různými rozlišeními mřížky. Barvy čar mřížky a kontrolních bodů lze také upravit tak, aby jasně vystupovaly z promítaného obrazu.

Synchronizace kontrastu a expozice

Funkce „Contrast Sync“ synchronizuje hodnotu dynamického kontrastu projektoru, který je připojen přes více sériových vstupů a výstupů. Slučuje jednotlivé obrazy do systému více obrazovek a zarovnává překrývající se oblasti sousedních projekcí, aby bylo dosaženo rovnoměrného širokoúhlého zobrazení. Shutter Sync naproti tomu synchronizuje funkci závěrky projektorů a umožňuje profesionální zapínání a vypínání.

Efektivní a ekologická spolehlivost

Projektory spotřebují asi o 20 procent méně energie než jejich předchůdci. Takže s každým projektorem, který přidáte do svého vozového parku, můžete výrazně snížit uhlíkovou stopu vaší společnosti.

Protože váš projektor potřebuje servis až po 20 000 hodinách používání, ušetříte čas, peníze a námahu. Laserové světelné zdroje s dlouhou životností eliminují potřebu likvidovat problematické lampy (které někdy obsahují určité toxické látky) a snižují potřebu hromadit spotřební materiál.

Eko filtry jsou vybaveny elektrostatickým mikrofiltrem, který zadrží nejjemnější prachové částice. V kombinaci s prachotěsným krytem projektoru umožňuje Eco-Filter dlouhodobé používání v prašném prostředí, čímž se zkracují prostoje. Filtr by měl být vyměněn přibližně po 20 000 hodinách. Dá se ale také snadno vyčistit a znovu použít. A díky laserovému zdroji světla projektoru s dlouhou životností není třeba žárovku vyhazovat. 

K vyšší energetické účinnosti přispívá automatické snížení výkonu světelného zdroje za špatných světelných podmínek a přepnutí do úsporného režimu při absenci vstupního signálu. Funkce lze aktivovat pomocí tlačítka na dálkovém ovladači projektoru.

Výběr opakovaně použitelných obalů je odpovídajícím způsobem velký - pro projektory, příslušenství nebo jiný spotřební materiál. Šetříme na balení, abychom vám usnadnili dosažení vašich cílů CRS.

Multilaserový hnací motor s chybovými obvody

Vícelaserový hnací motor je vybaven několika laserovými moduly a tepelně odolným anorganickým fosforovým kotoučem pro stabilnější a účinnější projekci. Zařízení jsou vybavena patentovaným chybovým obvodem. Pokud laserová dioda selže, vypne se pouze pole poškozených diod, ne všechny diody v zařízení jako jiné laserové projektory a projekce může pokračovat bez přerušení s minimální, nepostřehnutelnou ztrátou jasu. Spínací obvody tak nabízejí cennou bezpečnostní rezervu pro spolehlivou reprodukci obrazu v kritických situacích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Prezentace - Profi
Technologie: Laser
Rozlišení: 1920x1200 (WUXGA)
Formát: 16:10
Typ optiky: N (normální)
Světelný výkon - třída: více než 6000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 3000000:1
PLU: 11ptmz880ejb
Projekční poměr_min: 1.61
Projekční poměr_max: 2.76
Hlučnost (min): 28dB
Hlučnost (max): 35dB
Objektiv: vyměnitelný
Repro: neuvedeno
Hmotnost: 18.6 kg
LAN: ANO
WIFI:
Počet HDMI: 3x
Počet VGA: 1x
3D kompatibilita: NE
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: ANO
Záruka projektor: neuvedeno
Záruka lampa: neuvedeno
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): 30000 h
t_ratio_min: 1.61
t_ratio_max: 2.76
Světelný výkon: 8000 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: