Panasonic PT-VMZ61BEJ

Nejprodávanější
Značka: Panasonic
74 990 Kč –9 %
7fa8f425067c41f3c0d63aa018fe83d0b2e6a498
74 990 Kč –9 % 67 900 Kč 56 115,70 Kč bez DPH
Do týdne

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Banner-01

Ostré a živé obrazy 

Řada PT-VMZ61 – znamená jasný a živý obraz s jasem až 6 200 lm. A to vše pochází z absolutně lehkého a malého krytu!

Nejmenší a nejlehčí LCD laserový projektor ve své třídě produkuje křišťálově čistý a působivý obraz i ve světlem zalitých zasedacích místnostech a učebnách. 

Zažijte prezentace tak přitažlivé jako nikdy předtím s vysokým jasem 6 200 lm, kontrastním poměrem 3 000 000:1 a živými barvami.

Ve zkratce: 

  • Svítivost až 6 200 lm
  • Kontrastní poměr 3 000 000:1
  • 1,6x zoom
  • 6bodová korekce obrazovky 
  • Podpora příkazů CEC a signálů 4K přes HDMI®

Projektor-01NlOVrBcZ89CX8

Projektor se dodává v kompaktním těle o hmotnosti necelých 7,0 kg (15,43 lb), díky čemuž je instalace obzvláště snadná. 1,6x zoom vám dává možnost upravit si objektiv, jak chcete, a 6bodová korekce obrazovky vám umožní promítat téměř v jakémkoli prostředí. Přímá integrace řady PT-VMZ71 umožňuje podporu příkazů CEC a signálů 4K přes HDMI®. 

K projektoru je také snadné připojit svá oblíbená zařízení prostřednictvím sítě WLAN. Jediné, co musíte udělat, je naskenovat QR kód na obrazovce. Sdílejte videa, dokumenty a další prostřednictvím počítačového softwaru a aplikací. Můžete také promítat média z USB flash disku.

Představujeme nejmenší a nejlehčí LCD laserový projektor na světě

Řada PT-VMZ61 vážící pouhých necelých 7,0 kg (15,43 lb) je nejmenší a nejlehčí LCD laserový projektor ve své třídě s jasem až 6 200 lm v kompaktním a praktickém krytu. 

Díky lehké konstrukci jej lze snadno přenášet z jedné místnosti do druhé a lze ji bez problémů instalovat na strop. Díky elegantnímu vzhledu a tichému provozu se projektor stane harmonickým designovým prvkem vašeho konceptu místnosti. Středem pozornosti tedy vždy zůstává prezentace. 

Přesvědčivě ostrý a jasný obraz v místnostech zalitých světlem

U projektorů, které se používají v kancelářích a učebnách se zapnutým světlem a staženými žaluziemi, má vysoký světelný výkon zásadní význam, aby mohly vytvářet jasný obraz. Pečlivá vylepšení optické jednotky umožňují řadě PT-VMZ61 produkovat jas až 6 200 lm. To je více, než může poskytnout většina profesionálních projektorů srovnatelné velikosti. Už se neobtěžujte tmavými, vybledlými projekcemi: Vychutnejte si velký, jasný a živý obraz ve světlém prostředí, díky kterému je lekce nebo setkání ještě poutavější.

B-ro-01

Vysoký dynamický kontrast 3 000 000:1

Nejlepší kontrastní výkon je zajištěn v každé scéně analýzou vstupních signálů snímek po snímku. Dynamický kontrast zajišťuje reprodukci snímků se světlými a tmavými barevnými plochami. Zároveň zaručuje vyšší energetickou účinnost než jiné technologie a lze jej přizpůsobit obsahu nebo osvětlení místnosti. Vysoký kontrastní poměr projektoru 3 000 000:1 znamená lepší rozlišení detailů ve stínech s bohatší černou, jasnější bílou a přirozenými tóny pleti pro větší hloubku a ostrost.

Ušetřete 20 procent energie!

S řadou PT-VMZ61 si můžete být jisti o 20 procent nižší spotřebou energie. I když je zapnutý, spotřebuje méně než 200 W energie, takže řada PT-VMZ61 spotřebuje přibližně o 20 procent méně energie než předchozí řada. Stisknutím tlačítka ECO na dálkovém ovladači máte dvakrát vyhráno: Účinnost se dále zvýší a jas se optimálně přizpůsobí okolnímu světlu. Dosáhněte svých environmentálních cílů CSR a zároveň snižte plýtvání pomocí energeticky účinných projekcí Panasonic na vaší schůzce nebo ve třídě.

Flexibilní instalace a vhodná pro všechny požadavky na prostor -  Nová funkce Digital Zoom Extender

Při upgradu projektorů ve vaší škole nebo firmě se ujistěte, že nové modely lze nainstalovat do stávajících pozic pro montáž na strop. V některých případech může projekční vzdálenost překročit rozsah optického zoomu projektoru, který je nutný k promítání obrazu požadované velikosti. To však není výzva pro novou řadu PT-VMZ61. S funkcí Digital Zoom Extender společnosti Panasonic, která byla integrována poprvé, lze obraz upravit mimo rozsah optického zoomu tak, aby odpovídal vašemu promítacímu povrchu. Svůj projektor tak nemusíte nutně montovat na jiné místo, což by také mělo znamenat méně nákladů a úsilí pro vaši další modernizaci.

Poznámka: Při použití zařízení Digital Zoom Extender se rozlišení sníží. 6bodová korekce obrazovky, korekce lichoběžníkového zkreslení V/H a korekce zakřivené obrazovky nejsou při použití této funkce k dispozici a možnosti nastavení rohu obrazovky jsou omezené.

Digitální zoom 01

Jednoduché ovládání se dvěma vstupy HDMI® kompatibilními s CEC

Vstupy HDMI jsou kompatibilní s řídicími signály odesílanými přes komponent kompatibilní s CEC. Možnost ovládání projektoru pomocí dálkového ovladače kompatibilního zdrojového zařízení je omezená. Pokud je k projektoru připojeno kompatibilní zařízení, jako je volitelný bezdrátový prezentační systém PressIT přes HDMI, projektor se stisknutím tlačítka automaticky zapne z pohotovostního režimu a spustí přehrávání.

Vlastnosti-01

Nové 6bodové nastavení plátna pro projekce v rozích místnosti

Řada PT-VMZ71 poprvé integruje 6bodovou korekci obrazovky. Pomocí dálkového ovladače ovládáte čtyřrohové nastavení a korekci lichoběžníkového zkreslení V/H a odstraňujete tak lichoběžníkové zkreslení, které se může vyskytnout při promítání z určitých pozic, například z vysokého stropu. Zabraňte zkreslení rohových projekcí pomocí dvou dodatečných kontrolních bodů uprostřed horní a dolní části obrazovky.

6bodová obrazovka 01

Podporuje vstupní signály 4K přes HDMI a DIGITAL LINK

Řada PT-VMZ61 podporuje vstupní video signály 4K prostřednictvím konektorů DIGITAL LINK a HDMI. Tato funkce je výhodná zejména při integraci projektorů do stávající systémové infrastruktury s podporou 4K, kde musí být stejný signál 4K přenášen do sítě koncových zařízení s různým rozlišením displeje. Odpadá tak potřeba externích převodníků nebo překódování zdroje.

Pro krátké přestávky používejte funkci závěrky

Tlačítkem na horní straně zařízení nebo na dálkovém ovladači máte možnost blokovat výstup světelného zdroje prostřednictvím funkce závěrky. Tato funkce je zvláště užitečná, pokud si chcete během schůzky nebo hodiny udělat krátkou přestávku bez zobrazení obrázku. Projektor však zůstane zapnutý, takže prezentace může po pauze bez prodlení pokračovat. 

Tady jde o pohodovou spolupráci –  WiFi připojení přes QR kód

Připojení k Wi-Fi nebylo nikdy jednodušší. Jednoduše pomocí smartphonu naskenujte QR kód zobrazený v nabídce OSD projektoru. K tomu nepotřebujete ani heslo ani SSID. Pomocí bezplatné aplikace Wireless Projector můžete přenášet média uložená ve vašem zařízení na velkou obrazovku. S touto praktickou funkcí můžete na jedné straně ušetřit čas a na druhé straně zabránit přerušení schůzky nebo lekce. 

*1 Vyžaduje volitelný bezdrátový modul řady AJ-WM50 (prodává se samostatně). Dostupnost produktu se může lišit podle země nebo oblasti.

*2 Dostupné zdarma v App Store nebo Google Play Store. Při používání aplikace Wireless Projector se rozlišení obrazovky liší v závislosti na zařízení iOS nebo Android™ a zobrazovacím zařízení. Maximální podporované rozlišení obrazovky je WXGA (1280 × 800).

Jednotlačítková bezdrátová řešení přes WiFi QR kód - PressIT

Zcela bez dalšího softwaru můžete zrcadlit obrazovku svého zařízení přímo na obrazovku projektoru. Prostřednictvím bezdrátového prezentačního systému PressIT*1 můžete k projektoru bezdrátově připojit až 32 zařízení. Zobrazení obrazovky a moderátory lze přepínat jediným kliknutím. PressIT se skládá z CEC kompatibilního HDMI přijímače na straně projektoru a vysílačů pro připojení k PC nebo mobilním zařízením*2. Po připojení stačí stisknout tlačítko a obrazovka vašeho zařízení se bude promítat přes zabezpečenou 5GHz WiFi systému kompatibilní s 802.11ac. Osobní interakce jsou možné při respektování pravidel vzdálenosti, díky bezdrátové komunikaci.

*1 Volitelný bezdrátový prezentační systém se prodává samostatně. Dostupnost se může lišit podle země nebo regionu.

*2 Port USB Type-C zařízení Android™ vyžaduje podporu režimu DisplayPort™ ALT (funkce výstupu obrazu) a stejnosměrné napájení (5V/0,9A). Další informace naleznete v návodu k produktu. Zařízení Android™ vyžadují speciální aplikaci

Bezdrátový 

Napájení vybraných zařízení přes USB DC port

Projektor je vybaven portem USB (5V/2A) pro napájení volitelného bezdrátového prezentačního systému PressIT* nebo kompatibilního zařízení pro streamování médií HDMI pro diskrétní stropní instalaci bez dodatečného připojení napájení.

Nízké rozptýlení díky tichému provozu

Ať už je vaše třída nebo schůzka tváří v tvář, streamovaná vzdáleným účastníkům prostřednictvím IP kamery nebo kombinace obojího, buďte si jisti, že hluk projektoru nebude odvádět pozornost od obsahu nebo konverzace. Aktivujte tichý režim řady PT-VMZ71 a regulujte provozní hluk až na pouhých 26 dB*. Tímto způsobem lze projektor nenápadně integrovat do prostředí instalace, aniž by to bránilo koncentraci účastníků. 

Světelný zdroj s dlouhou životností a robustní filtr - cyklus výměny až 20 000 hodin

Řada PT-VMZ71 je také dobře vybavena laserovou technologií SOLID SHINE společnosti Panasonic a odolným filtrem ECO. Pokud je projektor používán v typickém prostředí kanceláře nebo učebny, můžete očekávat životnost až 20 000 hodin*1. Na jedné straně lze minimalizovat náklady, úsilí a nároky na údržbu. Na druhou stranu udržíte zásoby spotřebního materiálu velmi nízké tím, že umožníte ECO filtr vyprat a znovu použít až dvakrát*2.

*1 Při tomto počtu hodin světelný výkon klesne na přibližně 50 procent původní úrovně ([REŽIM OBRAZU]: [DYNAMICKÝ], [DYNAMICKÝ KONTRAST] je nastaven na [2], teplota 30 °C (86 °C F), nadmořská výška 700 m (2 297 stop) s 0,15 mg/m3 částic). Odhadovaná doba poklesu světelného výkonu na 50 % se liší podle prostředí. Cyklus čištění filtru se liší v závislosti na prostředí.

*2 Filtr lze umýt a znovu použít až dvakrát. Cyklus čištění filtru: 20 000 hodin (v prašných podmínkách 0,08 mg/m3), 10 000 hodin (v prašných podmínkách 0,15 mg/m3).

Funkce okamžitého vypnutí a funkce rychlého ON/OFF  

Užijte si rychlou funkci ON/OFF řady PT-VMZ61, která umožňuje zobrazení domovské obrazovky v plném jasu ihned po zapnutí, místo aby postupně vypadala jako model s lampou. Díky tomu vždy získáte dynamiku vaší lekce nebo setkání. Další výhodou, kterou projektory řady VMZ71 oproti lampovým projektorům nabízejí, je funkce okamžitého vypnutí bez uvažování doby ochlazení. Tuto funkci lze ovládat hlavním vypínačem v místnosti, kterým lze projektor bezpečně vypnout. 

Poznámka: Když je ECO MANAGEMENT > RYCHLÉ SPUŠTĚNÍ nastaveno na ZAPNUTO. Rychlý start již není k dispozici po uplynutí nastavené dostupné doby. Když je RYCHLÉ SPUŠTĚNÍ nastaveno na ZAPNUTO, projektor se nadále zahřívá, což zvyšuje spotřebu energie.

Memory Viewer: Zažijte plug-and-play zobrazení s Memory Viewer

Pro prezentaci se pohodlně obejdete bez počítače. Nejprve připojte paměťové zařízení USB obsahující kompatibilní obrázky k portu USB projektoru. Poté stiskněte tlačítko NETWORK/USB na dálkovém ovladači a vyberte MEMORY VIEWER. Vaše prezentace může začít! Pomocí kláves se šipkami na dálkovém ovladači přejděte na další nebo předchozí snímek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Prezentace - Profi
Technologie: Laser
Rozlišení: 1920x1200 (WUXGA)
Formát: 16:10
Typ optiky: N (normální)
Světelný výkon - třída: více než 6000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 3000000:1
PLU: 11ptvmz61bej
Projekční poměr_min: 01.09
Projekční poměr_max: 1.77
Hlučnost (min): 29dB
Hlučnost (max): 39dB
Objektiv: zoom
Repro: neuvedeno
Hmotnost: 6.9 kg
LAN: ano
WIFI:
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 2x
3D kompatibilita: NE
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: ANO
Záruka projektor: neuvedeno
Záruka lampa: neuvedeno
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): neuvedeno
t_ratio_min: 1.09
t_ratio_max: 1.77
Světelný výkon: 6200 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: