SAMSUNG LFD 75" - LH75WACWLGCXEN Android FLIP

Značka: Samsung
58 490 Kč 48 338,84 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Neomezené možnosti vzdělávání

Interaktivní displeje Samsung řady WAC nabízejí dynamický a poutavý zážitek, speciálně navržený pro učebny budoucnosti. Jejich vylepšená použitelnost a kompatibilita učitelům přinášejí možnosti snazšího využívání vzdělávacích aplikací a funkcí, které optimalizují výuku a pomáhají studentům objevovat radost z učení.


Zobrazte více obrazovek naráz

Ještě snazší multitasking
Řada různých režimů zobrazení – včetně rozdělení obrazovky či zobrazení více oken naráz, učitelům umožňuje předávat svým studentům větší množství informací. Tato flexibilita pomáhá pedagogům pohodlně přistupovat ke všem informacím, které potřebují k vytvoření poutavého výukového prostředí.


Chytré bezdrátové sdílení z více zařízení

Výkonné sdílení obrazovky
Uživatelé mohou sdílet až devět obrazovek současně a dosáhnout tak maximální produktivity v reálném čase. Tato funkce zajišťuje vyšší míru zapojení každého studenta, protože obsah lze sdílet oběma směry mezi velkým displejem a jednotlivými koncovými zařízeními. Lze ji používat na zařízeních s operačními systémy iOS, Mac, Windows, Android nebo Chrome OS.


Vytváření poutavějších lekcí pomocí inteligentních aplikací

Inteligentní výukové aplikace
Důležité aplikace a nástroje lze pohodlně přidat na lištu domovské obrazovky, odkud k nim budete mít snadný přístup. Inteligentní aplikace, jako jsou časovače a stopky, pomáhají učitelům kreativně přistupovat k výuce a vytvářet prostředí, které si žáci rychle oblíbí.


Lepší interakce díky nejlepšímu vícedotykovému ovládání ve své třídě

Vícedotykové ovládání s až 40 body
Na interaktivní tabuli může díky pokročilým možnostem vícedotykového displeje psát a kreslit více uživatelů naráz. Současně lze vytvořit až 40 dotykových bodů, což umožní i velkým skupinám studentů a učitelů efektivně spolupracovat a učit se společně zábavným a přirozeným způsobem.


Rychlé zahájení výuky s USB-C

Rozhraní USB-C se 3 možnostmi využití
Konektivitu displeje rozšiřuje připojení USB-C 3 v 1, které umožňuje pohodlné zrcadlení obrazovky, dotykové ovládání a také nabíjení externích zařízení (max. výkon 65 W). Pedagogové se mohou jednoduše připojit k rozhraní USB-C, což jim umožní bez problémů vést interaktivní a poutavé hodiny.


Přepínání per bez změny nastavení

Dual pen
S funkcí Dual pen lze na displeji používat dva různé psací nástroje současně. Díky oboustrannému hrotu mohou uživatelé bez námahy přepínat mezi dvěma různými barvami na přední a zadní straně pera – aniž by museli měnit nastavení nebo přerušovat svůj tok myšlenek a kreativity.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální displeje
PLU: 8806094981919

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: