Sony VPL-FHZ85/B

Značka: Sony
135 000 Kč 111 570,25 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

 

Laserové projektory Sony VPL-FHZ85 3LCD jsou nejmenší a nejlehčí v oboru s 8000 lumeny* a inovativními funkcemi. Tyto výkonné, kompaktní, lehké a stylové projektory jsou vybaveny nejnovějšími inovacemi Sony, které trvale poskytují bohatý, jasný a barevný obraz. Projektory 3LCD kombinují všestranné možnosti instalace s nižšími nároky na údržbu, což z nich dělá ideální zařízení pro vzdělávací instituce, středně velké společnosti a veřejné instituce. 

 

Ve zkratce:

 • malé světelné projektory s 8000 lumeny 
 • výrazné a syté barvy v místnostech zalitých světlem
 • optimalizovaná ostrost obrazu a textu
 • konstantní jas obrazu 
 • inteligentní design v tenké eleganci 
 • Vstup 4K 60P
 • Automatický systém čištění filtru
 • utěsněný zdroj laserového světla proti hromadění prachu
 • ohromně přizpůsobivé
 • Senzor jasu místnosti "Ambiance".
 • Režim "Jasné zobrazení".
 • Špičkový vertikální rozsah posunu objektivu +70 %

Výrazné, syté barvy i v jasně osvětlených místnostech

Projektory Sony VPL-FHZ85 zajišťují silné a bohaté barvy i v jasně osvětlených místnostech díky exkluzivní technologii Bright View, bez ztráty barev. Technologie Enhanced Reality Creation zajišťuje, že obrázky, grafy a text vypadají v jasném světle ostré. Inteligentní nastavení „Ambiance“ přizpůsobuje promítaný obraz okolí, což poskytuje lepší zážitek ze sledování. Senzor okolního světla měří jas místnosti.

Ostrý text a obrázky

Technologie Reality Creation využívá výkonné algoritmy ke generování snímků, které jsou velmi blízké rozlišení 4K. Technologie Reality Text zlepšuje viditelnost postav, takže je ideální pro konferenční místnosti a učebny.

Světlé a krásné barvy

Projektory Sony VPL-FHZ85 jsou vybaveny jedinečnou technologií zpracování Bright View, která zesvětluje obraz bez kompromisů v sytosti barev – dokonce i v jasně osvětlených prostorách, jako jsou firemní a vzdělávací instituce.

Optimalizovaný zážitek ze sledování

Inteligentní nastavení „Ambiance“ využívá vestavěný světelný senzor k měření jasu v místnosti a automaticky přizpůsobuje režim „Bright View“, zisk barev a vytváření reality okolí, čímž poskytuje lepší zážitek ze sledování.

Fotky a videa s působivým dopadem

Projektory, které jsou vybaveny vstupem 4K60P, jsou schopny zobrazovat obsah, který se velmi blíží rozlišení 4K. Optimalizace zobrazovaného obsahu v rozlišení 4K je podporována technologií Reality Creation, díky které jsou snímky ostřejší a hlubší.

 

Rafinovaný design spojený s vynikající flexibilitou instalace

Díky sofistikovanému designu a flexibilitě instalace jsou tyto projektory ideální pro moderní pracoviště. Subtilní design s plochým povrchem při montáži na strop nenápadně splyne s prostředím. Instalace je zjednodušena díky výběru volitelných čoček. Díky funkci posunu objektivu na vysoké úrovni již nejsou překážky na stropě nebo jiném AV zařízení problémem.

Hladká elegance

Úhledný a elegantní design těla projektoru s plochým povrchem při montáži na strop nenápadně splyne s okolím.

Rozsah posunu objektivu ve velkém

Díky špičkovému rozsahu vertikálního posunu objektivu +70 % přináší instalace větší svobodu. Díky různým možnostem objektivu je projektor vhodný pro téměř jakoukoli velikost místnosti a požadavky na promítání. Jednoduchá a intuitivní výměna objektivu je možná pomocí bajonetového držáku s rychloupínákem.

Vstup 4K 60P 

Vstup 4K 60P umožňuje snadné sdílení signálu 4K v konfiguracích s více obrazovkami s jinými zařízeními, jako jsou ploché displeje, bez konverze.

Konstantní a dlouhotrvající jas vašich snímků

Na rozdíl od mnoha jiných projektorů Sony VPL-FHZ85 přesvědčí konstantním jasem obrazu. Exkluzivní funkce inteligentního nastavení monitoruje skutečné využití a optimalizuje nastavení tak, aby jas obrazu zůstal konstantní. Uzavřený laserový zdroj světla v kombinaci se systémem automatického čištění filtru zabraňuje usazování prachu a zaručuje chladný a efektivní provoz s neomezeným jasem obrazu.

Chytrý design

Inteligentní nastavení zjednodušuje instalaci projektoru a optimalizuje jeho výkon v oblastech použití projektoru, detailů obrazu, barevné rozmanitosti a věrnosti, světelného výkonu, úrovně chlazení a hladiny hluku. Speciální funkce pro konferenční a školicí místnosti přizpůsobuje výkon laseru skutečnému použití, aby bylo dosaženo maximálního jasu.

Snadné čištění filtru

Místo zdlouhavé údržby zůstaňte v centru pozornosti a získáte ohromující snímky. Systém čištění filtru automaticky odstraňuje prach každých 100 hodin a zajišťuje tak přívod čistého vzduchu pro optimalizované chlazení.

Obrazy bez prachu

Utěsněný zdroj laserového světla zabraňuje hromadění prachu a snížení jasu. Speciální konstrukce chladicího kanálu pro 3LCD panely projektoru se vzduchovým filtrem, pokrytá vzduchovým filtrem, zabraňuje vnikání prachu. 

kopie dat

Pokud vlastníte několik projektorů, můžete si nastavení, seřízení a instalaci výrazně usnadnit tím, že budete moci přenášet a kopírovat nastavení z jednoho projektoru do jiných projektorů prostřednictvím paměťového zařízení USB. 

Automatický výběr vstupu

Aktivní vstup signálu lze vybrat pomocí funkce automatického výběru vstupu, čímž odpadá nutnost měnit vstup pokaždé, když je k projektoru připojeno nové zařízení.  

automatické zapínání

Když je VPL-FHZ85 připojen k běžícímu počítači, projektor se automaticky zapne, aniž byste museli stisknout tlačítko napájení.

Maximalizovaný obrazový výkon v jakémkoli prostředí

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Prezentace - Profi
Technologie: Laser
Rozlišení: 1920x1200 (WUXGA)
Formát: 16:10
Typ optiky: N (normální)
Světelný výkon - třída: více než 6000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: neuvedeno
PLU: 11vplfhz85b
Projekční poměr_min: 1.39
Projekční poměr_max: 2.23
Hlučnost (min): 36 dB
Hlučnost (max): 38dB
Objektiv: zoom
Repro: neuvedeno
Hmotnost: 13 kg
LAN: ano
WIFI:
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 2x
3D kompatibilita: NE
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: ANO
Záruka projektor: neuvedeno
Záruka lampa: neuvedeno
Životnost lampy (normal): neuvedeno
Životnost lampy (eko): neuvedeno
t_ratio_min: 1.39
t_ratio_max: 2.23
Světelný výkon: 8000 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: