Sony VPL-PHZ61

Akce
Značka: Sony
74 990 Kč –6 %
42726195 b12e 4c63 af33 ffb30d232ca8
74 990 Kč –6 % 69 999 Kč 57 850,41 Kč bez DPH
Do 3 dnů

Výrazné, syté barvy i v jasně osvětlených místnostech

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

 
Sony VPL-PHZ61

Výrazné, syté barvy i v jasně osvětlených místnostech

Ostřejší obrázky a text

Reality Creation využívá výkonné algoritmy, které upravují rozlišení obrazu blíže kvalitě podobné 4K. Reality Text zlepšuje viditelnost dopisů: ideální pro konferenční místnosti, univerzitní seminární místnosti a velké učebny.

Světlé, krásné barvy

Bright View je jedinečná technologie zpracování Sony, která zesvětluje obraz při zachování bohatých barev – dokonce i v jasně osvětlených komerčních a vzdělávacích prostředích.

Vylepšený zážitek ze sledování

Funkce Smart Settings od Sony optimalizuje jas, chladicí systém a další nastavení projektoru pro čtyři aplikační prostředí. Kromě toho Ambiance, náš nový vestavěný senzor okolního světla, měří jas místnosti a upravuje zisk barev, režim Bright View a nastavení Reality Creation, aby vylepšil zážitek ze sledování.

Užijte si skvělé snímky a ušetřete energii

Projektory VPL-PHZ61/51 jsou užitečné zejména pro firmy a vzdělávací instituce a pomáhají jim snižovat provozní náklady. Nová funkce automatického výstupu světla spolupracuje s funkcí Ambience, aby optimalizovala kvalitu obrazu a zajistila vynikající viditelnost a zároveň snížila spotřebu energie.

Podpora vstupních signálů 4K 60P vám usnadní život při použití VPL-PHZ61 nebo VPL-PHZ51 ve více konfiguracích sub-plochého panelu. Stačí rozdělit stejný signál 4K a ovládat všechna vaše zobrazovací zařízení bez konverze. Výkonný škálovač obrazu bez námahy převádí vstupní signály 4K na rozlišení WUXGA, které se blíží kvalitě obrazu 4K. Reality Creation, jedinečná funkce Sony pro vylepšení obrazu, je nyní optimalizována pro signály 4K 60P a dodává promítanému obrazu ještě větší ostrost a hloubku. Podporována jsou také zařízení s ochranou obsahu, jako jsou 4K UHD přehrávače.

Chytrý design vhodný pro instalaci

Užijte si flexibilní možnosti instalace s velkorysým rozsahem vertikálního posunu objektivu +55 %, takže můžete snadno dosáhnout dokonale proporcionálního obrazu bez dlouhých držáků na sloup nebo korekce lichoběžníkového zkreslení, když je projektor připevněn ke stropu. Také jsme zvětšili rozsah projekce, což usnadňuje výměnu již nainstalovaného projektoru bez nutnosti přestavování stávajícího stropního držáku.

Delší jas a nenáročná údržba

Inteligentní design

Díky inteligentnímu nastavení je instalace snazší a výkon v oblastech využití projektoru, detailů obrazu, barevné rozmanitosti a věrnosti, světelného výkonu, stupně chlazení a hluku lze maximalizovat. Funkce schůzky/učebny řídí výkon laseru tak, aby byl jas co nejvyšší po léta používání v reálném světě.

Chraňte obraz před prachem

Zdroj laserového světla projektoru je utěsněn, aby se zabránilo hromadění prachu a snížení jasu. Speciální konstrukce chladicího kanálu pro 3LCD panely projektoru je pokryta vzduchovým filtrem, který zabraňuje vnikání prachu.

Péče o filtr bez námahy

Místo časově náročné údržby se zaměřte na skvělé snímky. Nový filtrační materiál eliminuje potřebu rutinních výměn filtrů pro běžné použití ve třídách a zasedacích místnostech.

kopie dat

Nastavení jednoho projektoru lze přenést do jiných projektorů prostřednictvím paměťového zařízení USB. To výrazně zjednodušuje instalaci a nastavení více projektorů.

Automatický výběr vstupu

Funkce automatického výběru vstupu automaticky vybere aktivní vstup signálu, takže nemusíte měnit vstup pokaždé, když je k projektoru připojeno zařízení.

automatické zapínání

Připojte VPL-PHZ61/51 k běžícímu počítači a projektor se automaticky zapne, aniž byste museli stisknout tlačítko napájení.

Bližší informace: https://pro.sony/ue_US/products/laser-projectors/vpl-phz61

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Prezentace - Business
Technologie: Laser
Rozlišení: 1920x1200 (WUXGA)
Formát: 16:10
Typ optiky: N (normální)
Světelný výkon - třída: více než 6000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 3000000:1
PLU: 11vplphz61
Projekční poměr_min: 1.23
Projekční poměr_max: 1.97
Hlučnost (min): 28dB
Hlučnost (max): 37dB
Objektiv: zoom
Repro: 5 W
Hmotnost: 7 kg
LAN: ANO
WIFI:
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 1x
3D kompatibilita: NE
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: ANO
Záruka projektor: 60 měsíců
Záruka lampa: 60 měsíců
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): 30000 h
t_ratio_min: 1.23
t_ratio_max: 1.97
Světelný výkon: 7000 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: