Sony VPL-XW5000ES/W + DNES SLEVA -20.000 KČ S KÓDEM sonyxw20t

Tip
Značka: Sony
138 900 Kč 114 793,39 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Zažijte živou a pohlcující zábavu

 

Ponořte se do akce: Světelný výkon až 2000 lumenů generovaný laserovým zdrojem s dlouhou životností zajišťuje jasný, brilantní obraz – i na velkých obrazovkách.

Zažijte následující přednosti:

  • Světelný výkon: 2000 lm
  • Životnost laseru: 20 000 hodin
  • Nativní rozlišení: UHD 3840×2160
  • Procesor: X1 Ultimate
  • Kompatibilita videa UHD: Až 2160p@60Hz
  • HD kompatibilita: až 1080p@120Hz
 
Zcela nový panel Native 4K SXRD™
Ponořte se do neuvěřitelně realistického obrazu díky nativnímu rozlišení 4K (3840 x 2160) s 8,3 miliony pixelů. S novým 0,61" SXRD panelem si můžete užívat vysoký jas, hlubokou černou, živé barvy, bohaté tóny a textury, stejně jako pohyb v kvalitě jako v kině a plynulý obraz.
 
Zcela nová optika s širokým dynamickým rozsahem
Naše nová optika s širokým dynamickým rozsahem přispívá ke kompaktnímu designu VPL-XW5000ES a lepšímu ovládání světla tím, že maximalizuje potenciál zdroje laserového světla. Výsledný vyšší objem barev zajišťuje přirozeně barevný obraz a působivý kontrast i při vysokém světelném výkonu.
 
X1™ Ultimate pro projektor – renomovaný procesor optimalizovaný pro projekci
Náš Processor X1™ Ultimate pro projektor využívá proslulé video technologie Sony BRAVIA TV a pokročilé zpracování dat k optimalizaci jednotlivých objektů na obrazovce v reálném čase. Odměnou vám bude ohromující HDR obraz s texturami, barvami, kontrastem a realističností, které nebyly u předchozích projektorů domácího kina dosažitelné.
 
Ještě živější barvy
Sledujte, jak více než miliarda barev ožívá. Jedinečný algoritmus TRILUMINOS PRO společnosti Sony rozpoznává barvy podle sytosti, odstínu a jasu a zajišťuje, že přirozené stíny jsou reprodukovány ve všech detailech. Můžete tak vidět rozdíl a užívat si téměř živé barvy.
 
Žádné barevné hranice
VPL-XW5000ES dokáže snadno zobrazit výjimečně široký barevný gamut, který pokrývá 95 % standardního barevného prostoru DCI-P3 v kině.
 
Špičkový filmový zážitek ve velkém formátu
VPL-XW5000ES, kompatibilní s obsahem IMAX Enhanced, poskytuje úžasný obraz IMAX s kompatibilním obsahem. Využijte naplno velikost svého promítacího plátna a zažijte filmy, které jsou díky IMAX Enhanced ještě působivější.
 
Nejkompaktnější nativní 4K HDR laserový projektor na světě
Krásně navržený VPL-XW5000ES se bez námahy hodí do moderních obytných prostor a je také nejkompaktnějším nativním laserovým projektorem 4K HDR na světě*. Díky nativnímu panelu 4K SXRD a kompaktní optikě s širokým dynamickým rozsahem je VPL-XW5000ES ještě menší a lehčí než jeho předchůdci. Projektor je přibližně o 30 % menší a přibližně o 35 % lehčí než VPL-VW790ES, přičemž si zachovává stejnou úroveň jasu.
 
Chytřejší společník pro domácí kino
VPL-XW5000ES se hladce integruje s moderními systémy domácí automatizace. Podpora Control4, Crestron, Savant a AMX umožňuje chytřejší a pohodlnější zážitek ze zábavy.
 
Konzistentní světelný výkon
S VPL-XW5000ES se již nemusíte starat o výměnu lampy projektoru. Ultra čistý laserový zdroj světla nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, takže si můžete užívat až 20 000 hodin nepřerušovaného 4K obrazu s perfektní čistotou a optimálním jasem.
 
Udržitelný výkon
VPL-XW5000ES nenabízí jen skvělý výkon. Je také šetrnější k životnímu prostředí – díky laserovému světelnému zdroji bez obsahu rtuti a snížené spotřebě energie na lumen ve srovnání s předchozími modely.
Ve srovnání s VPL-VW790ES jsme snížili množství nového plastu vyrobeného pro hlavní tělo o více než 25 % a obalových materiálů o více než 15 %.
 
Rovnoměrné, plynulé pohyby
4K Motionflow™ je ideální pro akční filmy a sportovní reportáže. Tím se vloží další rámečky pro snížení rozmazání na obrazovce pro hladší a čistší pohyb. Pokud to s kvalitou kina myslíte vážně, zvolte režim „True Theater“, abyste zůstali věrní 24 snímkům/s jako v originále.
 
Odpovídá vašim nejrychlejším reakcím
Input Lag Reduction je ideální pro hráče, protože zkracuje zpoždění, než se na obrazovce objeví obraz. Bleskové reakce pro ještě větší zábavu: Jste vždy o krok napřed před svými protivníky. VPL-XW5000ES podporuje 4K 60Hz vstup s méně než 21 ms vstupním zpožděním a 2K 120Hz vstup s méně než 13 ms vstupním zpožděním.
 
Vždy vidět velký obrázek
Anamorfní kompatibilita objektivu se signály 4K znamená, že můžete nadále používat své starší anamorfní objektivy, i když sledujete obsah v rozlišení 4K. V-Stretch pro 4K zajišťuje správné zobrazení vašich oblíbených formátů.
 

Bližší informace:  https://pro.sony/en_FI/products/4k-home-cinema-projectors/vpl-xw5000es

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Domácí kino - High-end
Technologie: Laser
Rozlišení: 3840x2160 (4K native)
Formát: 16:9
Typ optiky: N (normální)
Světelný výkon - třída: do 2000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: ∞:1
PLU: 11vplxw5000w
Projekční poměr_min: 1.38
Projekční poměr_max: 2.21
Hlučnost (min): 24dB
Hlučnost (max): neuvedeno
Objektiv: zoom
Repro: neuvedeno
Hmotnost: 13 kg
LAN: ANO
WIFI:
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 0x
3D kompatibilita: NE
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: ANO
Záruka projektor: 36 měsíců
Záruka lampa: neuvedeno
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): 30000 h
t_ratio_min: 1.38
t_ratio_max: 2.21
Světelný výkon: 2000 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: