Viewsonic LS860WU

Značka: ViewSonic
68 999 Kč 57 023,97 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Díky použití laserové fosforové technologie 2. generace nabízejí projektory této řady vysoký a konstantní jas pro spolehlivou životnost světelného zdroje 20 000 hodin.

Ve zkratce:

  • Instalační projektor WUXGA 5 000 ANSI lumenů
  • Laserová fosforová technologie 2. generace s životností 20 000 hodin
  • Širokoúhlý H/V posun objektivu
  • 360° kreativní aplikace a 90° režim na výšku
  • Vestavěný přijímač HDBaseT

Vysoký jas a ultra vysoký kontrast

S 5 000 ANSI lumenů zaručují tyto projektory vysoký jas, který je vhodný do velkých místností s množstvím okolního světla.

lumen7VEZUWQ4ak3fS

Díky ultra vysokému kontrastnímu poměru 3 000 000:1 jsou zvýrazněny i ty nejjemnější barevné nuance – důležitá funkce pro snímky ostré jako břitva.

ContrastEvyS49J0kfRRy

Zdroj laserového světla 2. generace

Nové laserové projektory ViewSonic využívají laserovou fosforovou technologii 2. generace. Kromě vynikajícího barevného výkonu, designu bez lampy a okamžitého zapnutí/vypnutí zlepšuje technologie nové generace jas přibližně o 20 %, tepelnou stabilitu a velikost modulu, díky čemuž je obraz konzistentní v prostředích a zvyšuje spolehlivost v menší velikosti pro dlouhodobé použití v různých scénářích.

laserový fosfor

Laserová technologie nabízí životnost až 20 000 hodin (4 hodiny denně po dobu více než 13 let) a poskytuje spolehlivý dlouhodobý výkon, aniž by časem slábnul jas, aby byl váš majetek stále jasný.

Flexibilní instalace

Pomocí tlačítek posunu objektivu můžete snadno pohybovat projekčním objektivem nahoru, dolů, doleva a doprava. Nabízí flexibilní možnosti montáže s velkým rozsahem nastavení (V: +/- 23 %, V: +/- 50 %) a menším počtem omezení při umístění.

lensshiftHQ6iRQVmVe1uQ

Projektor lze volně otáčet v libovolném úhlu ve vertikálním směru, což usnadňuje vytváření aplikací, protože můžete promítat na šikmé stropy, stěny nebo nápisy.

V režimu na výšku může uživatel otočit projektor o 90 stupňů pro zvětšení vertikálního zorného pole a přidat další projekční měření, inscenaci a reklamní aplikace.

portrét

Snadné nastavení obrazu

Horizontální a vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení kombinovaná se 4 funkcemi pro nastavení rohů eliminují křivky nebo zkreslený obraz a pokaždé vytvoří dokonale proporční obraz.

korekce rohu

Integrovaný přijímač HDBaseT

Integrovaný přijímač HDBaseT je cenově výhodné řešení pro nekomprimované přenosy zvuku a videa ve vysokém rozlišení na velké vzdálenosti (100 metrů při 1080p) ve spojení s kabelem Cat.5e/6 a je kompatibilní s jakýmkoli certifikovaným vysílačem HDBaseT.

hdbaset

Nonstop 24/7

Jeho pokročilá konstrukce chlazení umožňuje nepřetržitý provoz bez obětování kvality nebo výkonu, takže je ideální pro aplikace, které vyžadují nepřetržitou projekci.

Tento projektor je dodáván s Control 4, Crestron, AMX, Extron a ViewSonic vController, což je snadno použitelný nástroj pro správu sítě.

ViewSonic Projector Software Update je k dispozici online, takže je snadné a pohodlné udržovat firmware projektoru aktuální; není třeba brát projektor do servisního střediska kvůli aktualizacím softwaru.

Úžasná barevná věrnost

Patentovaná technologie SuperColor™ společnosti ViewSonic zobrazuje širokou škálu barev a zajišťuje, že uživatelé mohou reprodukovat barvy v jasných i tmavých podmínkách, aniž by došlo ke snížení kvality obrazu.

superbarva

Vodotěsný optický engine IP5X

Pokročilý utěsněný optický engine zabraňuje vnikání prachu a vlhkosti do projektoru a ovlivňování tepelného systému, čímž zajišťuje kvalitu obrazu a dlouhou životnost.

Snížená spotřeba energie

Pokud není detekován žádný signál, projektor se automaticky vypne, aby šetřil energii a prodloužil jeho životnost.

Úsporný režim umožňuje uživateli prodloužit životnost projektoru a minimalizovat spotřebu energie. V úsporném režimu se projektor automaticky přepne do úsporného režimu a režimu SuperEco, když není detekován žádný vstupní signál.

 autooffCFy3TJIdz6s4q

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Prezentace - Business
Technologie: Laser
Rozlišení: 1920x1200 (WUXGA)
Formát: 16:10
Typ optiky: ST (krátká)
Světelný výkon - třída: 4100-5000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 3000000:1
PLU: 11ls860wu
Projekční poměr_min: 0.81
Projekční poměr_max: 0.89
Hlučnost (min): neuvedeno
Hlučnost (max): neuvedeno
Objektiv: zoom
Repro: 20 W
Hmotnost: 6.6 kg
LAN: ANO
WIFI:
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 1x
3D kompatibilita: ANO
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift:
Záruka projektor: neuvedeno
Záruka lampa: neuvedeno
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): neuvedeno
t_ratio_min: 0.81
t_ratio_max: 0.89
Světelný výkon: 5000 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: