ViewSonic X100-4K

Značka: ViewSonic
48 390 Kč 39 991,74 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Rychlost vyřízení
Rychlost zpracování
Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!
Dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.
Zkušenost
Bohaté zkušenosti
Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Detailní popis produktu

Zažijte skutečné špičkové domácí kino ve své vlastní třídě s projektorem 4K ViewSonic X100. Díky světelnému výkonu 2900 LED lumenů, světelnému zdroji LED s dlouhou životností a vynikajícímu rozlišení 4K UHD získáte působivé a živé snímky v úžasné kvalitě

x1001

Ve zkratce:

 • Zážitek z kina v rozlišení 4K Ultra HD
 • Technologie Cinema SuperColor + ™ se 125% Rec.709
 • LED světelný zdroj s životností 30 000 hodin
 • Posun objektivu H / V pro flexibilní instalaci
 • Extrémně nízká hlučnost ventilátoru (20 dB)
 • Okamžité zapnutí pro okamžité potěšení z filmu

Díky nejmodernějšímu světelnému zdroji LED má tento projektor životnost neuvěřitelných 30 000 hodin. To je 15 000 trháků, které si můžete užít s projektorem nebo 4 hodiny domácího kina denně po dobu 20 let.

Tuto zkušenost dokonale doplňuje snížená spotřeba energie a sotva slyšitelný ventilátor, který produkuje pouze 20 dB a je tedy téměř tichý. 

x100

Rozlišení 4K UHD pro pocit skutečného domácího kina

Špičkový filmový zážitek v rozlišení 4K UHD a to se světelným zdrojem LED. Většina z těchto světelných zdrojů se používá pro levné a lehké projektory nebo mobilní projektory, ale společnost ViewSonic představila technologii tak výhodně, že X100 4K není jen lehký, levný a s vysokým rozlišením, ale také jasný a dokáže tak dokonale osvětlit každý detail. Tento projektor nabízí svítivost 2900 LED lumenů...

4KpfKSVUyXtobnL

Pokud však chcete ze svého rozlišení vytěžit ještě více a chcete si zachovat pocit, který máte v kině, zkombinujte model X100 4K s kontrastní obrazovkou - rámovým ALR plátnem.

 • 4K UHD rozlišení
 • LED projektor pro domácí kino
 • Radost pro všechny smysly
 • Dokonalý filmový zážitek

x1002

Realistické barvy pro dechberoucí zážitek ze sledování filmů

Tento projektor, který je vybaven exkluzivní technologií Cinema Super Color +, poskytuje působivých 125% barevného prostoru Rec. 709. Tento barevný prostor zaručuje živé a dynamické barvy. Kombinace extrémně vysokého rozlišení a vysokého jasu umožňuje brilantní a zářivé barvy a vytváří pohlcující trojrozměrný zážitek, jako byste byli uprostřed filmu.

supercolor5aJygk8YKh0Jg

Živé barvy a detaily ostré jako břitva umožňují také podpora HDR. Vysoký dynamický rozsah umožňuje vysoce kontrastní obrázky s působivými barevnými přechody a kontrasty. Vytvářejí se dynamické a realistické obrazy, které umožňují vidět i ty nejmenší detaily.

 • Živé barvy
 • Nejmodernější technologie LED
 • 2900 LED lumenů
 • Zvýšený jas
 • 125% Rec. 709
 • Šetrné k životnímu prostředí - žádná škodlivá rtuť

Extrémně tichý projektor

Při pouhých 20 dB je tento projektor téměř nenápadný, i když se používá. 

Užijte si filmy, seriály, hudbu, dokumenty, živá vystoupení nebo koncerty bez rušivého okolního hluku. 

Zvuk vašich filmů nebo videí si ale můžete užít i bez systému domácího kina, protože integrované reproduktory Harman Kardon poskytují příjemný a kulatý zvuk i bez zvukového systému, takže pokud chcete spontánně zahájit projekci bez připojení mnoha dalších zařízení, jste dokonale připraveni.

Okamžité zapnutí

Nemusíte dlouho čekat, až váš film začnet. Konvenční projektory vyžadují delší dobu zahřívání a ochlazování. Tento 4K LED projektor je připraven k použití během několika sekund a můžete okamžitě začít promítat. Žádné dlouhé čekací doby. Už nikdy nezmeškáte začátek živé show jen proto, že jste projektor spustili příliš pozdě.

Dynamická černá

Technologie Dynamic Black společnosti ViewSonic vám poskytuje působivé a hluboké obrazy, které jsou vytvářeny na základě automatické analýzy obrazu. Tato analytická metoda zkoumá úrovně jasu zobrazeného obsahu a podle toho upravuje kontrastní výkon. Na jedné straně to umožňuje lepší zpracování tmavých částí obrazu. Výsledkem je vyvážený obraz, který nejen zvýrazní tmavé oblasti obrazu, ale také zdůrazňuje živost světlých částí.

dynamicblackub6L24CrWzSWE

Sekvence tekutého obrazu

Díky technologii interpolace snímků je pohybové rozostření automaticky redukováno, takže jsou možné plynulé obrazové sekvence a rychlé scény. To vám dává příležitost bez prodlení vidět i ty nejrychlejší obrazové sekvence, například v akčních filmech nebo hrách. Plné potěšení ze sledování.

interpolace snímků

Kalibrace barev ISF

Nadace Imaging Science Foundation definovala a certifikovala denní a noční režimy, které poskytují optimální barvy za všech podmínek. Tato certifikace ISF umožňuje brilantní a krásné barvy ve světlém i tmavém prostředí.
Zažijte brilantní a krásné barvy v jakémkoli prostředí.

isf

Snadné úpravy obrazu s posunem objektivu

Abyste mohli svůj obraz ideálně zarovnat, nabízí tento projektor široký rozsah posunu objektivu H: +/- 25%, V: + 60%. To umožňuje obzvláště flexibilní instalaci. Obraz můžete upravit podle libosti, aniž byste museli projektorem pohybovat.
Nastavení obrazu nemůže být jednodušší. Nekompromisní flexibilita.

Rozsáhlé připojení

Díky velkému množství možností připojení máte s tímto projektorem mnoho využití a možností připojení. Díky čtyřem připojením HDMI 2.0 / HDCP 2.2 a dvěma spouštěcím výstupům 12V je projektor flexibilně použitelný. Udělejte ze svého zážitku ze 4K zábavy ještě více dechberoucí. Tento projektor je navíc vybaven ovládáním LAN, takže jej můžete dokonce nainstalovat do vaší inteligentní domácnosti, protože to umožňuje integrovat projektor do různých automatizačních systémů, včetně Control 4, Crestron, AMX, PJ Link a ovládání sítě.

 • Chytrý projektor
 • Chytrý životní styl
 • Chytrý design
 • Inteligentní správa kabelů

x1003

Streamovací potěšení

Svůj oblíbený obsah můžete streamovat bezdrátově prostřednictvím Centra aplikací. Upozorňujeme, že zobrazené aplikace nejsou v produktu předinstalovány. Používají se zde pouze na obrázku jako příklad, který představuje obchod s aplikacemi. Fotografie jsou majetkem příslušného vlastníka a slouží pouze pro ilustraci.

x1004

Dotykové ovládání pomocí smartphonu

Aplikace ViewSonic cCastSender umožňuje snadné ovládání projektoru - bez dálkového ovládání. Máte tak možnost například ovládat projektor pomocí chytrého telefonu nebo tabletu a intuitivně nastavovat všechny funkce, které potřebujete, dotykem.

x1005

Intuitivní hlasové ovládání

Ovládání je ještě snazší, pokud svůj projektor ovládáte pomocí hlasového ovládání, protože hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa nebo Google Assistant činí váš domov ještě chytřejším.

x1006

Oční projekce

Při dlouhých herních sezeních nebo sériovém maratonu je pohled na projekci dříve či později velmi vyčerpávající. Projektor X100 zajišťuje, že obrazovka využívá reflexní světlo a otravné modré světlo není předáváno divákovi.

x1007

Bližší informace: https://www.viewsonic.com/us/x100-4k.html

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory - Domácí kino - High-end
Technologie: LED
Rozlišení: 3840x2160 (4K)
Formát: 16:9
Typ optiky: N (normální)
Světelný výkon - třída: 2100-3000 ANSI
Interaktivní: NE
Kontrast: 3000000:1
PLU: 11x1004k
Projekční poměr_min: 1.2
Projekční poměr_max: 1.44
Hlučnost (min): neuvedeno
Hlučnost (max): 26dB
Objektiv: zoom
Repro: neuvedeno
Hmotnost: 7.7 kg
LAN:
WIFI:
Počet HDMI: 4x
Počet VGA: 1x
3D kompatibilita:
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: ANO
Záruka projektor: neuvedeno
Záruka lampa: neuvedeno
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): 30000 h
t_ratio_min: 1.2
t_ratio_max: 1.44
Světelný výkon: 1200 ANSI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: